Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áruljátok el, ti milyen...

Áruljátok el, ti milyen bugyikat hordotok? Hordotok még tangát?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én végig tangát hordtam, egyedül szülni mentem sima bugyiban, akkor is csak azért, mert elfolyt a magzatvíz és tangába nem tudtam megfelelően belerakni a betétet...

Én is egy számmal nagyobbat hordtam már az utolsó trimeszterben. Nekem épp az tetszett benne, hogy a pocakom alatt volt a bugyi. Egyszer próbáltam fel egy normál szabású bugyit és azzal épp az volta bajom, hogy ahhoz, hogy a pocakom alatt legyen vissza kellett hajtani, ami kényelmetlen volt, viszont ha ráhúztam a hasamra, akkor onnan meg mindig lecsúszott és legurigázott a széle. Meg egyébként is minden bajom volt vele, úgyhogy villámgyorsan le is kaptam.

De szerintem ez csak megszokás kérdése, mert hat éve nem volt rajtam telebugyi, illetve tíz éve nem használtam betétet, ezért engem szülés után is nehezen érintett a dolog, napokig nagyon kényelmetlennek éreztem mindkettőt. Állandóan igazgattam, de soha nem lett jobb. Másfél hét telt el, mire végre kezdtem hozzászokni, de addigra meg annyira gyenge volt a vérzésem, hogy elég volt a tisztasági, így már visszavettem a tangát. Gátsembem és varratom nem volt, szóval hordhattam.

2008. dec. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Miért ne hordanánk már?
2009. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsónak

Terhesen tangát, nagy hassal-erre értette a kérdező, aki már gondolom rég megszült.

(mivel én is, és anno válaszoltam a kérdésére))

2009. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!