Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi mindent hordotok magatokkal...

Mi mindent hordotok magatokkal a pelenkázós táskában?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
pelenka popsitőrölő keksztextilpelus!
2011. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pelenka, popsitörlő, Sudocrem, textilpelus

Ez a 4 dolog mindig benne van, és egyébként alkalomfüggő. Mikor mire lesz szükség: váltóruha, kaja, kispléd.

2011. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de igazából a fölös dolgokra gondoltam. Hogy csak én vagyok-e, akinek folyton tök nehéz a tasija...

Nálam van a melltartóbetéttől kezdve a műanyagzacsin, játékon, pótcumin, oltási könyvecskén keresztül minden. Ha nagyiékhoz megyünk (1 napra) még pótruha és lázmérő, lázcsillapító és egyéb kacat is.

Persze ha csak az utcába megyünk sétálni, akkor nem hurcolom magammal, de akkor se tudom, hogy ez normális?

A férjem sose érti mit cipelek benne....

2011. jan. 15. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:

èn minden séta, orvors, bevásárlás elött bekpakolok.

Ha csak séta akkor sokszor nem is viszem, max pénztárcát.

De mindig van ebnnek 2-3 pelus + popsitörlö. krémek meg ilyenek tök feleslegesek, mert ha piros neki akkor sem vagyok vele napokig távol hogy ne tudjam bekenni otthon.

Pelenkázó alátéte és egy fertötlenítö kiskendö (egyesével van csomagolva) ezek mindig vannak ha idegen helyen kell pelusozni.

aztán ha kaja is bele esik akkor forddóvíz+ táp. ha hosszabb irdöre pl egészdélutános bevásárlás, akkor viszek váltás body-t, más nem kell mert ha ki is folyik nem fogom idegen helyen teljesen átöltöztetni.


plussz cumi mindig van mert az leeshet. és olyan csörgöt két darab ami leköti.


3 hós a babám és karikor repültünk, ott pl a gépén úgy bekakált hogy kifolyt hátul. de nem volt nálam + rugi és semmi baja nem lett. én nem szeretk sok cuccot cipelni, pedig az én kézitáskám mindig tele volt.

2011. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém mindig nehéz.

De inkább ráakasztom úgy a babkocsira, minthogy álandóan pakolgassam.

Én két gyerekkel megyek.

Pelenka, popsitörlő, 1-1 textilpela fertőtlenítő kendő, pótruhák, 1-1 apró játék, innivaló, kis rágcsa, plusz még az én dolgaim (pénztárca, fésű, betét, kulcsok, telefon...)

Ha most kinyitnám, biztos találnék még benne valamit:)

2011. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Orvosi kiskönyv, 2-3 pelus, popsikrém, popsitörlő. - egyik rekesz

váltás body, harisnya - másik rekesz

Víz, ha épp kell kaja, akkor az is - harmadik rekesz

Saját cuccaim (kulcs,telefon, pénztárca) negyedik rekesz:)


A tetejére meg rádobok általában pár játékot (kisautó, kocka) ami aztán tuti beleesik valamelyik rekeszbe, és lehet keresgetni:)

2011. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A babakocsin volt egy kis táska,abban volt egy pelus, innivaló, pénz,pótcumi. Ennyi. Külön nagy tatyóm sosem volt,mert nem volt kényelmes cipelni,a kocsim megy olyan volt,hogy plusz táskát nem is tudtam volna ráakasztani. Szóval mindig minimál cuccal voltam sétálni vele. Sosem volt gond,hogy kellett volna vmi, de nem volt nálam.
2011. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak sétálni megyünk, akkor a válltáskámat viszem. Pelenkázótáskát akkor viszek, ha orvoshoz, mamához vagy vmilyen rendezvényre megyünk. Pelenka, popókrém, pelenkázó alátét, popótörlő, higikendő, keksz és tea van benne.
2011. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtatok az mind+az én higiéniai csomagom.
2011. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!