Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nadrág alá, milyen...

Kismamák, nadrág alá, milyen harisnyát vesztek ilyenkor? Vagy hordotok egyáltalán?

Figyelt kérdés
én sose hordtam,de ha nagyon hideg lessz,lehethogy fogok,mert ilyenkor nem akarok felfázni.sima szilon harisnya,vagy milyet,hogy a pocakra is jo legyen?
2009. okt. 20. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak hosszú térdzoknit hordtam, pamutot. És a kismamagatya fölött mindig hosszú pulóvert hordtam, ami rálógott a hasamra. De ha mást nem, kabát alatt egy széles sálat kötsz a hasadra, senki nem látja.
2009. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kismamaharisnyát is, nagyon kényelmes! Nálunk a piacon, meg egy török ruházati áruházban és kismamaruházati üzletekben lehet megvenni.

Annyira jó, hogy én végig azt hordtam (rossz időben nadrág alá, jó időben meg szoknyához). Már egy éves a kisfiam, de én a mai napig ilyet veszek (van egy kis hasam, és a kismamaharisnya nem vág be, nagyon kényelmes).

Én ajánlom, hogy legalább próbaképpen vegyél egyet, és soha nem fog fázni a pocakod! :o)

2009. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

engem például zavar, ha a hasimon van a harisnya. Különben rendes vastagot veszek, és itt egyszer valaki azt mondta, hogy ha vág, akkor vegyem fordítva, szóval így fogok tenni. Szóval a harisnya derekát visszahajtom, mert zavar.


25 hetes

2009. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én normál harisnyát hordtam, ollóval bevágtam úgy 5 centire a varrás mentén, nem foszlik tovább! Így olcsóbb, mint a kismama harisnyák, igaz visszacsinálni már nem lehet... :o)
2009. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, én pamut kismamaharisnyát hordtam egész télen!Elég fázós vagyok,amikor nem voltam terhes, akkor is mindig vettem fel pamut harisnyát télen!

Van aki bírja farmerban is a mínuszokat,én nem!Nem akarok fölfázni!

Amúgy 1199 ft-ért vettem rendes kismamaboltban, nagyon kényelmes,ennyit nekem megért!Amúgy meg a nylonharisnyától viszketek!

Szerintem próbáld ki!

2009. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A vékonyharisnyától viszketek, de a pamut is szúr, ha hoszabb ideig rajtam van. Én vékony pamut nadrágot(tornanadrágot viselek). Egyelőre a méretemnél eggyel nagyobb teljesen kényelmes. És vettem derék-melegítőt is.

Üdv.

2009. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem hordok. Utálom. Jó meleg zokni is megteszi.34km
2009. okt. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én rühellem a harisnyát,és most lehet hogy ki fogtok röhögni,a múlt héten vásároltam egy jégeralsót,azt húzom a nadrág alá.kényelmes komfortérzés,és no cidri.

20 hetes

2009. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 19 hetes vagyok, és amit eddig néztem kismama harisnyákat, az mindegyik olyan nagy, hogy a mellemig felér. Nekem az egyik kismama boltban a combfixet ajánlották, mert az nem nyomja a hasat. Ha meg nagyon hideg van, inkább francia bugyit veszek fel, és nem tangát.
2009. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!