Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. hétben vagyok. Ha eddig...

A 6. hétben vagyok. Ha eddig nem voltam hányós (egyszer sem volt még hányinger stb.), akkor már ezután sem leszek? Vagy az bármikor elkezdődhet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szerncsés alkat vagy és "megúszod". De én a 8-ik héttől a 13-ik hétig hánytam az első fiammal. Úgyhogy szerintem még számíthatsz rá.
2008. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a terhesség alatt 3 nap volt hányingeres, és a többi nem. Semmi bajom nem volt, csak az elején az volt gyanús, hogy mindig szédültem reggel. Így tudtam meg, hogy terhes vagyok. Egész terhességet megúsztam. Meg van az esélyed, hogy Neked is ilyen szép terhességben lesz részed.

Sok sikert a babához!

2008. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a 7-dik héttől egészen a 18-dik héttől hánytam,de annyira hogy nem maradt meg bennem semmi.Mindehová hányós zacsival jártam,mert az utcán különböző szagokra azonnal végem volt.Én kívánom hogy ne legyen neked hasonló élményed,de sajnos még csak most fog kezdődni ez a szakasz nálad.

Gratula a babádhoz és egészséget kívánok:)

2008. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor kezdődhet, nem jelenti azt, hogy megúszod. :) De azértr kívánom, hogy te ettől megmenekülj.
2008. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rettegtem a hányástól, és ezért rengeteget kérdeztem én is erről. A többség azt mondta, hogy a 6-7. héten kezdődik és 12. hét körül vége van. De sokan végighányják, sokan a 16. hét után kezdik, sokan a szülés közben hánynak, tehát tényleg teljsen változó, teljesen egyéni...

Én 18 hetes vagyok, és egyetlenegyszer sem volt hányingerem, nem hánytam, és sokaknak szintén így telt a terhesség a környezetemben:-)

TEhát neked is meg van minden esélyed, hogy a szerencsések közé tartozz:-)

Ne izgulj ezen, attól nem lesz jobb, ha fogsz,úgyis fogsz, ha nem , nem :-)

De megúszhatod te is.-)

2008. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!