Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen intim gyanta, ha...

23 hetesen intim gyanta, ha még soha nem voltam?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam, de az már nem kényelmes és eddig sem volt a legjobb megoldás. Hamar szúr, nem szép stb. Volt valaki, aki terhesen ment először intim gyantára? Nem gyenge sajnos a szőrzetem, de azért nem is drótkefe. Érvek, ellenérvek?

2022. jún. 6. 17:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#20 köszi! Én felpontoztalak az biztos 😁. Hasznos volt, amit írtál. Meg amúgy nem értem más tapasztalatán mit kell lepontozni. Ez itt ilyen.
2022. jún. 10. 16:31
 22/27 anonim ***** válasza:
55%
Ne aggódj hidegen hagy a pontozás, aki lepontozott annak valószínű nem volt mersze még soha elmenni :D örülök hogy segítettem a döntésben és nem csalódtál :)
2022. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A gondolattal én is kacerkodok így a 22. Heten a nyárba egyre jobban belemenve, de mekkora hosszusagura kell meghagyni odalenn?
2022. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23, nekem kb fél cm volt. Ezt simán leszedte. Amúgy továbbra is csak ajánlani tudom. Egy hét alatt is sima, nem kezdett el visszanőni. Szerintem az biztos, hogy tartósabb lesz, mint más módszerek. Nagyon kényelmes. És tudom, hogy ez egyéni, de nekem ahhoz képest, hogy első alkalom volt és előtte majd 20 évig borotváltam egyáltalán nem horror élmény.
2022. jún. 14. 19:14
 25/27 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron epilaltam, de nem voltam terhes. 😃 így most igazán elgondolkozom a gyanta, csak én is a fájdalomtól félek
2022. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Elvileg 3-4 hétig kell "növeszteni" gyanta előtt, ami azért nyáron kalandos 😅 de ha kibírod, akkor megéri :)

Én is "szüzen" mentem 24 hetesen, de semmi kibírhatatlan, az epilátorhoz képest szinte észre sem veszed!

2022. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ma megyek másodszor. Majdnem 5 hét telt el és még most sem szúr, vagy kényelmetlen. Sokkal ritkább és puhább lett a szőr. Szerintem nekem ez hosszútávon is megoldás marad.
2022. júl. 9. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!