Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen intim gyanta, ha...

23 hetesen intim gyanta, ha még soha nem voltam?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam, de az már nem kényelmes és eddig sem volt a legjobb megoldás. Hamar szúr, nem szép stb. Volt valaki, aki terhesen ment először intim gyantára? Nem gyenge sajnos a szőrzetem, de azért nem is drótkefe. Érvek, ellenérvek?

2022. jún. 6. 17:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
attól félsz hogy elvetélsz? vagy baja lesz a babának? vagy?
2022. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a terhesség miatt amúgy is érzékenyebb az ember a fájdalomra. És esetleg nem is bírom ki. Mondjuk akkor max abba hagyjuk. A vetélés nem tűnik reálisnak. Csak tapasztalatok érdekelnek kinek milyen “élmény” volt az első terhesen.
2022. jún. 6. 18:04
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Szortelenito hab? veet
2022. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy valami tartós megoldást szeretnék, mert nálam a felszíni szőreltávolítás nem ad tartós eredményt. Amikor borostás, akkor már idegesít. És gondoltam, hogy akkor párszor elmegyek és majd a szülés előtt is. Akkor utána pár hétig nem lenne vele gond.
2022. jún. 6. 18:10
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
A szortelenito hab tovabb tart mint a borotva, kevesebbet mint a gyanta, de nem faj :)
2022. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szülés után nem a szőr lesz a legfőbb gondod. :D Menj el és próbáld ki, mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Még nekem sem egyforma más időpontokban, szóval erre senki nem tud neked választ adni. Vagy próbáld ki otthon egy gyantacsíkkal.
2022. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6. Persze, sejtem, hogy lesz elég más gondom. Csak gondoltam a gyógyulás is könnyebb, ha még a szőr is nem szúr alul. Engem tényleg alapból is nagyon zavar 😕. Most meg már amúgy is egyre nehezebb a hasam miatt bármit is csinálni vele. Szerintem teszek egy próbát. Ha nagyon rossz lesz abba hagyjuk.
2022. jún. 6. 18:27
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Én voltam terhesen, életemben először és utoljára. Így nem tudom, hogy jobban fáj-e. Viszont 1,5 hétre rá megint szőrös voltam. Terhesen, amikor a hajad se hullik, ne álmodozz róla, hogy elmész és hat hétre le lesz tudva. És ahhoz képest ahogy hallom ott is elszálltak az árak.
2022. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem a terhesség alatt voltam először, de úgy fájt sok év után az első, hogy azt hittem képenrúgom a kozmetikust. Legelső alkalommal meg teljesen vállalható volt. Terhesség alatt meg pont ugyanannyira fájt csak, mint bármelyik másik alkalom. Így sem úgy sem ér fel a szülés fájdalmához, szóval ne izgulj. Én a helyedben elmennék. Sokkal kényelmesebb volt, mint borotválgatni. (Szőrtelenítő krémet meg, amit inkább meg sem merek nézni, hogy mik vannak benne, amúgy sem, de várandósan meg 1000% hogy nem jutna eszembe használni.) A szülés után 7 héttel sokkal jobban féltem, hogy milyen kínokat fogok elszenvedni a gyanta által 😂
2022. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
jobban jarsz ha rovidre vagod, ugy tuti nem fog szurni
2022. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!