Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim gyanta árthatott a babának?

Intim gyanta árthatott a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma voltam életemben először gyantáztatni (pontosabban waxszal csinálták), mivel nem tudtam magam odalent szőrteleníteni. Vagy összekaszaboltam magam, vagy majdnem hasra estem a kádban.

Gyantázás közben a baba mocorgott, nekem pedig nagyon fájt, de mindig csak pillanatnyilag, összességében rosszabbra számítottam. Hazaérve a hófehér bugyimon tűhegy nagyságú, sok pici vérpöttyöt láttam, gondolom ez csak a kihúzott szőr helye.


Mindenhol azt olvastam, hogy szabad terhesen gyantáztatni és a kozmetikus is nyugtatott, hogy sok kismama jár hozzá. 34 hetes vagyok



2021. febr. 2. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle..
2021. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártott neki😇
2021. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemnél jártam 3 hetente intimgyantára. Mindketten egészségesek, problémamentes volt a terhesség és a szülés is.

Amikor már kicsit is kényelmetlen volt, akkor nem hasra, hanem csak az oldalamra fordultam.

2021. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oh nekem ezzel nincs baj, én még hason alszom... megnyugtattatok, köszönöm :)

Soha semmilyen gyantán nem voltam, de a fájdalom sem volt vészes, szerintem mennék máskor is, akár szülés után is

2021. febr. 2. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

🤔

Miért is kellett volna hogy ártson?

Belülről gyantáztattál?

2021. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lessz baja tole
2021. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fájdalom meg az "összerándulások" miatt gondoltam. De attól függetlenül, hogy butaságot kérdeztem, még lehet normálisan válaszolni :)
2021. febr. 2. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el semmi baja nem lessz a babadnak :)
2021. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam teljesen :)
2021. febr. 2. 16:13
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Komolyan azon aggódsz, hogy lesz- e baja a babádnak az intim gyantától?! Azon nem aggódsz, hogy 34 hetesen hason alvástól lesz- e baja? Pedig inkább kellene!
2021. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!