Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti gyanta kozmetika...

Szülés előtti gyanta kozmetikai szalonban?

Figyelt kérdés

Aki bevállalt egy teljes gyantát kozmetikusnál, annak mik a benyomásai ezzel kapcsolatban? Megéri? Meddig marad sima a bőr? Nem okozott túl nagy fájdalmat a gyantázás? Mikor érdemes elmenni? 38. hét környékén? Vagy még előbb?

A hasamtól egyre nehézkesebb a szőrtelenítés, azt pedig nem szeretném, ha a kórházban borotválnának, ezért gondoltam a gyantára.


2018. okt. 5. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a terhesség nagyon alacsonyra tette a fájdalomküszöböm ilyen téren. Korábban a lábamat epiláltam, terhesen képtelen voltam rá, annyira fájdalmas volt, hogy mindenhol borotválni tudtam csak a testemet.
2018. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tenném, csak ha egyébként is erre járnék.


Levágnál rövidre és ennyi. Borotválni meg nem engedném. Az semmi, csak néhány kórház külye protokollja, meg tudod tagadni.

2018. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fáj, én szülés után voltam pár hónappal, nem hagytam, hogy végig csinálja, csak, hogy össze tudd hasonlítani, én mindig epilátorral szedem le a bikinivonalamrol a szőrt, szóval nem szoktam hisztizni a fájdalom miatt, de az intimgyanta nagyon fáj, amúgy ne foglalkozzál vele, szüléskor a legkisebb gondod lesz ez.
2018. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A cukorgyanta egyáltalán nem fáj, én arra járok. Szülés előtt is elmegyek még egyszer. Hatása ugyanolyan mint a sima gyantáé, előnye, hogy nem nő be annyi szőrtüsző (ha hajlamos vagy rá). Egy picit drágább mint a sima, de nem a duplája.
2018. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyantára járok én is már több éve, és már most meg van beszélve a kozmival, hogy szülés előtt is megyek hozzá. Nem annyira fájdalmas, mint a sima gyanta.
2018. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az intimgyantát évek óta cukorgyantával csinálja a kozmetikusom, így a szülés előtt is így csináltattam meg.

A lábam, kezem, sima gyantával ment, terhesség előtt sem szokott fájni, alatta és utána sem fájt.

2018. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban nem csináltattál intimgyantát, ne terhesen kezdd el.
2018. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!