Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen intim gyanta, ha...

23 hetesen intim gyanta, ha még soha nem voltam?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam, de az már nem kényelmes és eddig sem volt a legjobb megoldás. Hamar szúr, nem szép stb. Volt valaki, aki terhesen ment először intim gyantára? Nem gyenge sajnos a szőrzetem, de azért nem is drótkefe. Érvek, ellenérvek?

2022. jún. 6. 17:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Rászánom magam. Majd megírom a tapasztalatomat.
2022. jún. 6. 19:57
 12/27 A kérdező kommentje:
10, nem opció a szőr meghagyása. Röviden sem szeretem. Kinek hogy kényelmes. Emiatt is tettem fel a kérdést, mert kifejezetten a gyantázás érdekel.
2022. jún. 6. 20:13
 13/27 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, de nekem a bikinivonalon is mindig benő, ha gyantázom és akkor aztán irdatlanul viszket és ronda is. Szóval "ott" még nem mertem, mert tuti csupa pattanás lennék.

Ja és 3 napnál tovább nem tart a lábamon se se a gyanta, se az epilálás, ha rendszeresen csinálom. Elsőre persze, vagyis ha már jó szőrös, még talán egy másfél hétig is oké, de aztán ahogy nem egyszerre nő vissza a szőr, mindig lehetne mit.

2022. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%

Régebben jártam egy kozmetikushoz aki intim gyantát is csinált rendszeresen,sajnos elköltözött a városból így elmaradt egy idő után.Találtam egy másik kozmetikust,de nem volt számomra igényes,így ott hagytam...Egy jóideje járok valakihez intim gyantát most csinált először,de azt is csak inkább szemérem dombon és bikini vonalon teljesen a fenekemig.Kellemetlen számomra,hogy van ez a folyás ami természetes így nem vállaltam a hüvely részt.Egyáltalán nem fájt jobban mint régen!

26 hetes kismama

2022. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%

Én is kb ennyi idős terhesen kezdtem gyantáztatni kozmetikussal, abszolut megérte!

Az első alkalommal túlélésre játszunk 😅 ott kezdődik, hogy időpontot 3 hétre kaptam azzal az instrukcióval, hogy addig már ne borotváljam 🙈. A lábamon hónaljamaon még csak-csak bírható volt, de az intim az kissé megtört 😄. Valójában bikini-vonal gyanta lett belőle, mert addig bírtam. A kozmetikus pedig nem inkvizítor, ha nem bírod, nem csinálja 🤷‍♀️. Minden további alkalom könnyebb volt, és 3-4 alkalom után szépen lassan egyre többet szedett ki az intimszférámból is, most már majdnem teljesen csupasz 😁, és tizedannyira sem fáj, mint az elején.

Amúgy azt hozzátenném, hogy valószínűleg nekem az átlagnál érzékenyebb ott a bőröm, mert az első alkalom után vagy másfél hétig fájt, ha hozzáértem, míg a többi testrészemnek semmi baja sem volt.

Jelenleg durván megritkult a szőrzetem, kinő ugyan pár hét alatt újra, de csak akkor látod, ha kifejezetten bogarászod a lábamat 😄 négyzetcentinként van egy szál kb, az is kis vékony, pedig alapból sőtét, erős szőröm (és hajam) van.

2022. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyan nem életemben először, de hosszú idő után először mentem 32 hetesen. Fájni fáj persze, de a szülés jobban :D és utána én nagyon szeretem, hogy sima és nem kell vele foglalkozni meg alapból is sokkal higénikusabb, tisztábbnak érzem magam. Nem utolsó sorban nem kell a szülőszobán a borotválkozással foglalkozni. És ha rendszeresen eljársz, a többedik alkalom már sokkal kevédbé fáj. Én bíztatnálak hogy menj el.
2022. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%
Én voltam, nem fájt jobban, nem volt gond.
2022. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem késő elkezdeni.
2022. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Végül megcsináltattam. Jó döntésnek tartom eddig. Fele annyira nem volt rossz, mint amire készültem. A kozmetikus profi volt, 20 perc alatt végeztünk. Másnapra elmúlt az enyhe pirosság is. Csak a simasás maradt és nem is pöttyös. 4 hét múlva megyek újra. Meglátjuk milyen ütemben nő vissza. Nem bántam meg 🙂.
2022. jún. 10. 15:52
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj nem fog már annyira fájni, nem ugyanabban az ütemben nő vissza minden szőrszál, így ritkább lesz. Jól tetted hogy elmentél, én is nagyon szeretem 😊 (még ha le is lettem pontozva 😁) 16 voltam :)
2022. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!