Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim gyanta terhesség végén,...

Intim gyanta terhesség végén, ha még soha nem voltam korábban?

Figyelt kérdés

35.hétben vagyok és szeretnék ilyen módon is felkészülni a szülésre, viszont még soha életemben nem volt intim gyantám, de most kb más lehetőségem nincs, mert akkora a hasam, hogy egész egyszerűen nem érek el oda ahova kellene..


Eddig borotváltam, viszont nem is tudom már mióta nem vitt rá a lélek arra a tornára ami azzal jár szval elég gáz már a helyzet. Ez mennyire ciki a kozmetikusnál? Gondoltam rá, hogy mégis gyorsan nagyjából leszedem, de akkor meg heteket várhatnék amire nem biztos, hogy van már időm..


Ti mit tennétek, mit gondoltok?


2022. jún. 1. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha annyira nem látod, kérd meg a férjed.
2022. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
A kozmetikusnál nem gáz. De én biztosan nem szedetném le gyantával, mert nekem rohadtul fájt. Szülés közben meg hidd el láttak már szőrös puncit, abszolút nem érdekel ott senkit, látnak ennél cifrább dolgokat is.
2022. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Férjem nem vállalja, fél, hogy megvág
2022. jún. 1. 20:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak amiatt akarod, mert jajj mit szólnak, akkor semmiképp se gyantáztass. Ott senkit nem érdekel. Elektromos borotva vagy ilyesmi jobb most.
2022. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Igaz én nem terhesen kezdtem el, de nekem pl nem fáj annyira az intimgyanta. Cukorgyantával meg pláne. Nyugodtan menj kozmetikushoz, nem fog kinevetni cseppet sem. Én pl borotválni nem szeretem, mert nagyon kipattogzom és viszked, plusz naponta kellene átborotválnom, gyantával 3-4 hétig is sima marad.
2022. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Kozmetikus is ember, látja, hogy nagy a hasad, és nem tudtad megoldani. Én kb félidőben adtam fel a borotválást, mert ahogy nyomódott a hasam, felkavarodott a gyomrom 😑 és akkor kezdtem kozmetikushoz járni. Eleve 3-4 hétig kell "növeszteni" az első kezelés előtt, úgyhogy látott ő már sok szőrt a munkája során :)

Az első pár alkalom elég húzós amúgy, plusz nekem elsőre bedurrant a felhámom, kb egy hétig fájt utána a bőröm az intim részen... később már nem.

Egyébként ha csak a szülés miatt mennél, akkor azon se aggódj, nem lesz ott sem ciki, plusz sok helyen opció, hogy a nővérkék leborotválnak, azzal a lehetőséggel is élhetsz.

2022. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
A szülés előtt már 6. hete nem szőrtelenítettem és úgy mentem el teljes fazongyantára. Szerintem azért is jó gyantáztatni szülés előtt, mert az ember lánya legalább annyival kényelmesebben érzi magát a bőrében. És ezt nem csak a szülés alatt értem, hanem az utána lévő hetekben, amikor a hajmosás is luxus.
2022. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is terhesen mentem el először gyantáztatni és borzasztóan fájt, nem tudom hogy a hormonok vagy az első alkalom miatt, de azóta is járok rendszeresen és már sokkal kevésbé fáj.

Én nem ajánlom hogy terhesség közben menj először. Amúgy is vizesedtem már akkoriban, alig tudtam aludni, minden bajom volt, erre még jött ez a fájdalom is, plusz ami utána volt.

2022. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is elmentem semmi bajunk nem lett.
2022. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Ne vedd már ennyire komolyan.. Az egy szolgáltatás, érted van, te fizetsz. Ne foglalkozz már egy idegen véleményével plane.

És nyugi, nem lesz luxus a hajmosas az első hetekben, se a szőrtelenítés, nagy has nélkül újra rendbe szedheted magad minden értelemben. Ne halgass a mártírokra.

2022. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!