Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, nehéz helyzetbe...

Mit tegyek, nehéz helyzetbe kerültem?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy kisbabát várok, most vagyok öt hetes kismama, sajnos a dolog nem egyszerű, mert az anyagi helyzetünk a frank hitel miatt nagy bajban vagyunk, én a munkahelyemen egy gyeses anyukát helyettesítek, aki visszajön hamarosan és én mehetek el. Nagyon szeretném ezt a kisbabát, de nem tudom mi tegyek:-(Lassan már nekünk sincsen mit enni:-(És hallottam, hogy a gyerekes anyukákat nem veszik fel dolgozni sehova. Mik a ti tapasztalataitok?Kerültetek hasonló helyzetbe?
2010. szept. 15. 00:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A védőnőd kérd meg, hogy segítsen neked ingyen szerezni dolgokat segélyszervezettől, vagy anyukáktól, akiket ismer, és akiknek már nem kellenek a picidnek dolgokat. Pl. babakocsi, kiságy, ruhák....Vagy írd ki te magad a terhesgondozóba, hogy te örülnél, ha valaki nem kidobná, hanem neked ajándékozná. Ezeken megspórolsz pénzt. Aztán mindenképpen próbáld szoptatni, akkor tápszerre sem kell költened akár 1-2 évig sem. Kérj segélyt a Polgásmesteri hivataltól. Én 2-3 héten belül szülök, de ha ilyen gondom lenne, akkor ezt csinálnám. Én minden dolgot neked adnék ingyen ami nem kell, ha nekem már nem lenne szükségem rá, Igy is el fogom majd ajándékozni rászorulónak a dolgaink, ezért is vigyázok minden dolgunkra, mert másnak majd jól jöhet. Biztosan vannak még ilyen anyukák!!! Sok sikert, és a munkahelyeden tényleg védett vagy, nem küldhetnek el, mert akkor perelhetsz munkaügyi bíróságon, ne hogy hagyd magad!!! Vannak ilyen esetre ingyenes jogsegélyszervezetek, ha el akarnának küldeni. Jó babavárást, és ne add fel! Puszi.

2010. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat:-)
2010. szept. 16. 20:58
 13/13 anonim ***** válasza:
A nappali tagozaton végzett egyetemi időből 180 nap beszámít a szükséges 365 napba.
2010. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!