Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lehet a teszt? Csinált...

Pozitív lehet a teszt? Csináltam egy terhességi tesztet, mert 3 napja késik a menstruációm.

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogy a kontroll csík sötét, viszont megjelent mellette kb.: 2 perc múlva egy halvány csík is. Nagyon halvány volt. Mikor 10 perc után ránéztem, kicsit sötétebb lett, de még mindig halvány.

Lehetek terhes? Tudom hülye kérdés, de nekem egyáltalán nincs peteérésem, ugyanis PCO-val kezelnek. Ráadásul PG53 tesztet is használtam az együttlétek előtt és aszerint sincs peteérésem. Esetleg bezavarhat a premens tabletta? Azt azért szedem, hogy rendezze a ciklusomat.

Most eléggé megijedtem .


31/L


2010. szept. 14. 21:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

hát, gratulálok neki....

a szülés nem is fájdalom. történések sorozata, h találkozz a babáddal.

én így éltem meg 4 hónapja, minden nap emlegetjük, olyan jó volt, és 3-4 hónap múlva dolgozni fogunk a tesón. annyit fogok szülni, amennyi csak belefér. a legjobb dolog a voilágon. férjem szerint is. :)

videot nem néztem, két egyforma szülés nincs, akkor meg minek?

anyukád szégyellje magát! bocs

utolsó

2010. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Még nagyon sok időm van megbarátkozni a helyzettel. Majd lesz valahogy.
2010. okt. 4. 12:11
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy mindig lesz. De nagy barátkozást ne várj, mert még nem élted át, nem tudod, hogy milyen. Ki vagy szolgáltatva a történéseknek. Annyit tehetsz, hogy megéled a fájásokat, és a köztük lévő szünetet is. Aggyal és érzelemmel. De ezt majd 8 hónap múlva megbeszéljük, várom a fejleményeket. :)
2010. okt. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!