Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lehet a teszt? Csinált...

Pozitív lehet a teszt? Csináltam egy terhességi tesztet, mert 3 napja késik a menstruációm.

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogy a kontroll csík sötét, viszont megjelent mellette kb.: 2 perc múlva egy halvány csík is. Nagyon halvány volt. Mikor 10 perc után ránéztem, kicsit sötétebb lett, de még mindig halvány.

Lehetek terhes? Tudom hülye kérdés, de nekem egyáltalán nincs peteérésem, ugyanis PCO-val kezelnek. Ráadásul PG53 tesztet is használtam az együttlétek előtt és aszerint sincs peteérésem. Esetleg bezavarhat a premens tabletta? Azt azért szedem, hogy rendezze a ciklusomat.

Most eléggé megijedtem .


31/L


2010. szept. 14. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehetsz terhes,azt hogy mikor és van-e peteérésed senki nem tudja megállapitani 100%-os pontossággal.Se teszt se doki,hacsak nem vizsgál teljeskörűen minden egyes nap.
2010. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A PG53 se mutatta volna ki? Több ismerősöm is használta és mindenki meg volt vele elégedve. Senki sem esett mellette teherbe. Több orvos is megvizsgált és mind azt mondta, hogy nincs peteérésem, mert félidőben megállnak és cisztává alakulnak. 2 hónapja voltam vizsgálaton és akkor is találtak több kis cisztát. Ja és a belgyógyász elküldött hormonszint vizsgálatra, az eredmény után pedig annyit mondott, hogy olyan a hormonszintem, mint a klimaxos nőké. Ő is mondta, hogy külső segítség nélkül nem fogok teherbe esni. Ezért nem értem az egészet.
2010. szept. 14. 21:29
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos többfajta rosszindulatú ciszta, daganat is termelhet hcg-t..de ezek csak akkor termelik már a hcg-t ha rosszintulatúak, gondolom olvastál már erről..több helyen is használják a terhesteszteket ilyen esetekben akár férfiaknál is..
2010. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok ismét..de remélem inkább nálad baba miatt halvány..drukkolok neked..vannak még csodák.
2010. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Két nap múlva ismételd, hátha csoda történt veled! :)

Nagyon remélem, hogy babát jelent az a csík!

2010. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nem rosszindulatú cisztám van. Azért visszamegyek az orvoshoz és megnézetem újra.
2010. szept. 15. 08:41
 7/23 anonim ***** válasza:

Magas LH szint is okozhat pozitív tesztet, bár az Lh hormon pont a tüszőrepedésért felelős, neked meg elméletileg az nincs.

Nekem hónapokig pozitív volt a tesztem, de csak akkor amikor meg kellett volna jönnie (28-35. napon), mégsem volt baba. Több dokinál is voltam, mert azt hittem, hogy terhes voltam és elvetéltem, de ők mondták, hogy csak a magas Lh csinálta a pozitív teszteket.

Akkor tettem fel itt egy kérdést evvel kapcsolatban és valaki azt válaszolta, hogy a PCo tünete lehet a ciklus végi magas LH szint.

Ezt csak azért írtam le, hogy nem kell megijedni és rögtön rosszindulatú daganatra gondolni, lehet ez a PCO betegséged velejárója, de szorítok, hogy baba legyen!

2010. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes! A premens tablettát én is azért szedtem, mert nem volt peteérésem. És lett, és mára várandós vagyok!

:)

2010. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3-4 nap múlva tesztelj újra! Lehetőleg ugyanilyen márkájúval. Ha erősödik a tesztcsík, akkor bizony ott baba van!! Várjuk az eredményt!!! ;)
2010. szept. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Elmentem orvoshoz. Nem látott semmi különöset, de azt mondta, gyanús, hogy ez terhesség.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2010. szept. 17. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!