Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lehet a teszt? Csinált...

Pozitív lehet a teszt? Csináltam egy terhességi tesztet, mert 3 napja késik a menstruációm.

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogy a kontroll csík sötét, viszont megjelent mellette kb.: 2 perc múlva egy halvány csík is. Nagyon halvány volt. Mikor 10 perc után ránéztem, kicsit sötétebb lett, de még mindig halvány.

Lehetek terhes? Tudom hülye kérdés, de nekem egyáltalán nincs peteérésem, ugyanis PCO-val kezelnek. Ráadásul PG53 tesztet is használtam az együttlétek előtt és aszerint sincs peteérésem. Esetleg bezavarhat a premens tabletta? Azt azért szedem, hogy rendezze a ciklusomat.

Most eléggé megijedtem .


31/L


2010. szept. 14. 21:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Utolsó: ilyenkor még persze, hogy nem lát semmit. Azt majd olyan 6 hetes terhesen csak... Addig esetleg 5 hetesen petezsákot, azt is csak hüvelyi UH-val! Úgyhogy eddig nagyon jó! Drukkolok nagyon! Ha tudsz, akkor tesztelj még, a hcg 2 naponta duplázódik ilyenkor, már erősödnie kelett a tesztcsíknak, ha baba van!

Én azért sietnék a dologgal, mert pcos-sként kérnék Utrogestant, ha baba van, ami plussz progeszteron, és segíti megvastagítani a méhnyálkahártyát, meg táplálja a babát, amíg a méhlepény ki nem alakul, a 16. hétig... Vetélés után 98%-ban automatikusan felírják, szerintem, egy pcos-snál ezt nem kéne megvárni, ha nem ajánlják fel, kérd magadnak!!

Várjuk az eredményt! :)

2010. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A doki abból gondolja, hogy terhes vagyok, hogy a méhnyálkahártyám eléggé meg van vastagodva. Pco-nál hanyadik hét körül gyakori a vetélés?
2010. szept. 20. 08:29
 13/23 anonim ***** válasza:

Az első 12 hétben gyakori, de a leggyakoribb a 8. hétig. De nem csak pco-nál, hanem mindig. De ezt ne így fogd fel! A vastag méhnyálkahártya nagyon jó jel!!!

utolsó voltam

2010. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Néha enyhe alhasi görcseim is vannak. Nagyon minimális és tényleg ritka. Az mitől lehet?
2010. szept. 21. 23:46
 15/23 anonim ***** válasza:

Az baba esetén is normális. Az első trimeszterben nagyon is gyakori. Nő a méh, nyúlnak a méhszalagok, ez csinál mensi szerű érzést. Ha nagyon zavar, szedhetsz rá MagneB6-ot!

még mindig az utolsó, aki nem bírta volna ki, hogy ne csináljon mégegy tesztet, - már rég virítania kellene a tesztcsíknak, ha baba van...! :)

2010. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Tegnap is csináltam tesztet, most kicsit sötétebb a csík. Múlt héten még elég halvány volt.
2010. szept. 22. 21:54
 17/23 anonim ***** válasza:

Utolsó:

gratulálok a babához!!!!! :)))))

2010. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Duphaston 10 mg tablettát írt fel a doki. 2 hétig kell szednem. Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. okt. 1. 12:35
 19/23 anonim ***** válasza:

Az ugyanolyan, mint az Utrogestan, amit én mondtam!! Szupeeer! :)

Miért nem örülsz? Nem mered elhinni, hogy laknak a pocakban??

utolsó

2010. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kicsit ijesztő még. Anyukám gyerek korom óta azzal rémisztgetett, hogy a szülés milyen fájdalmas és borzalmas dolog. Bármi bajom volt, fájt valamim, vagy elestem, mindig annyit mondott, hogy ez semmi, ne sírjak, mert biztos nem fáj annyira, mint a szülés. Ráadásul részletesen elmesélte, hogy ő mennyit szenvedett velem és a tesómmal közben. Ja és megnézetett velem kis iskolás koromban egy dokumentumfilmet is erről.

Szerintem érthető, hogy meg vagyok ijedve :)

2010. okt. 3. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!