Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama/anyuka...

Van itt olyan kismama/anyuka aki farosan megtudta szülni természetes úton a babáját?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 08:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ugyan nem saját tapasztalat, de leírom, bíztatásul: egy ismerősömnek, akinek szintén faros volt a babája, a szülészorvosa azt mondta a szülőszobán, adok magának fél órát, addig beszélje meg a gyerekkel, hogy forduljon meg. Megbeszélte vele. Megfordult. És végül nem farosan született. Van még 2 heted, és bár a hely kevés, azért én megpróbálnám a fenti módszert, semmibe nem kerül, és hátha hallgat rád a Picúr!
2010. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat, csak most látom, hogy már megszületett! Gratulálok, utolsó voltam.
2010. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én 27 éve farfekvéssel születtem. Anyukám nagyon kis keskeny csípőjű, most sincs 50 kg. Neki elrepedt a medencéje/farokcsontja... Őt eléggé megviselte. Az öcsém már fejjel előre született, nagyon könnyen. De biztosan alkati kérdés is.

Anyósomnak egy babája farfekvéssel született, vérömleny lett a fején, és meg is halt. :S De anyósom nagyon vékony volt, a baba meg nagy volt. (téraránytalanság)

Az én orvosom azt mondta, hogy szerinte jobb, ha a farfekvéses babát is vaginálisan hozzák világra.


Szerintem a mai technika (uh, ctg) mellett márnagyon oda tudnak erre figyelni, a túl nagy babákat úgysem hagyják, és ha bármi komplikáció lépne fel, azonnal császároznának. 3 évtizede még más volt.

2010. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!

Én fejvéggel szültem a babámat, nekem is feszült odalent minden, vágtak is, és 4 varrat lett. És én úgy éreztem, nagyon könnyen ment nekem.

Nagyon ügyes vagy!

2010. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!