Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama/anyuka...

Van itt olyan kismama/anyuka aki farosan megtudta szülni természetes úton a babáját?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 08:30
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nálunk azt mondják, hogy normál méretü a baba, a 36.héten 89mm volt a BPD. Olyan 3300g-ra saccolták születésére. Erről viszont nem hallottam, hogy ilyen a fejformájuk. :( Ez most komoly? Az előző babámnak olyan szép kis formás golyó feje volt, igaz ő koponya fekvésben helyezkedett el. És mitől lesz "eldeformálódott" a buksijuk amúgy?
2010. szept. 15. 11:09
 22/34 anonim ***** válasza:
Szia!9.51-es vagyok!Az én babámnak olyan volt a kis feje!De már kiigazodott!Azért olyan,mert a méh fondusában(tetejében)van!És ott a legkeményebb a méh!A rekesz izom miatt!DE ez főleg a végig faros babáknál jellemző!Sok babát látok ,mert csecsemőápoló vagyok!De mondom ez nem törvényszerű!!!
2010. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szeptember 19-én délután elment a nyákdugóm, majd rá 1órára már jöttek a fájások. Este 6:45-re értünk a kórházba, akkor már 3percesek voltak. Megvizsgált a doki, 6centire voltam nyitva. Burkot repesztett, kaptam oxitocint, ( nem volt beöntés sem, sem kúp )majd rá 10perce már elviselhetetlen fájásaim lettek, azt hittem, hogy belehalok. A kisbabám ugye faros volt, de szépen jött lefele. Nagyon nagyon fájt, feszült mindenem odalent. Végül a nyolcadik nyomásra, lábbal előre megszületett este 19:52perckor, 3800g-al és 56centivel. :) Egyből felsírt, és a mellemre tették, semmi komplikáció nem volt, de nehéz szülés volt ami a kinyomást illeti. 10/10-es APGAR! Nagyon hamar történt mindent, nem gondoltam volna, hogy pár óra leforgása alatt megszülök. Főleg, hogy itt mindig azt olvasom, hogy már hetekkel előbb elmegy a nyákdugó. Nekem rá 4órára meglett a kislányom! :) A feje nem deformálódott, ettől nagyon féltem, hogy olyan feje lesz amit itt leírtatok, de gyönyörű formás, golyó feje van. :) Tegnap jöhettünk haza, a szopi nagyon jól megy neki, 2,5-3óránként eszik. :) Sajna lett gátmetszés, 5varratom van, a doki szerint nem vészes, főleg, hogy nagy volt a baba és popival előre jött. :) Mindenkinek boldog babavárást, könnyű szülést kívánok! Sziasztok!
2010. szept. 24. 09:12
 24/34 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz ugyan, hogy én nem válaszoltam neked, de GRATULÁLOK a szép nagy babádhoz. Ügyesek vagytok mindketten.

Sok boldogságot és sok tejecskét a babádnak :)

2010. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Én se írtam eddig, csak kíváncsi voltam a faros válaszokra!

Nagyon sok boldogságot kívánok és gratulálok!!!

Meg szabad kérdezni, hogy hol szültél?

2010. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Sajnos farosnál mindig csinálnak gátmetszést, de hát ez legyen a legnagyobb bajunk... Mire képesek emberek a buta válaszaikkal. Te ezen a deformált fejen izgultál, pedig megirtuk, hogy butaság, az én gyerekem fejének sincs semmi baja, legalább már te is tudod, hogy egy ember sületlensége miatt izgultál feleslegesen.

Ügyes voltál nagyon, örülök, hogy minden rendben ment!!!!

2010. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesek voltatok! Sok boldogságot nektek...és kösz, hogy írtál magatokról...
2010. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Édesanyám így szülte a nővéremet. Nem lehetett császározni már, mert nagyon be volt szorulva a szülőcsatornába már, így meg kellett szülnie. Nem volt egy leányálom, nagyon megszenvedett szegény, de a nővérem és anyukám is makk egészséges, szóval lehetséges a dolog.
2010. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én se írtam, de ÜGYI VAGY, GRATULÁLOK!!!! :) 15 hkm
2010. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 xStefix ***** válasza:
Hű de szép nagy kislány lett! Gratulálok én is, ügyesek voltatok! :)
2010. szept. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!