Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama/anyuka...

Van itt olyan kismama/anyuka aki farosan megtudta szülni természetes úton a babáját?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 08:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
elég hülye lehet, ha kockáztatta a gyerek életét
2010. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
CSak azért kérdezem, mert az én babám faros, 38.hetesek vagyunk és itt nálunk nem császároznak ez miatt. Legalábbis a doki ezt mondta, hogy meg kell szülni, csak akkor veszik ki, ha vmi nagy baj történik.
2010. szept. 14. 08:45
 3/34 anonim ***** válasza:
25%
keress másik dokit :-o
2010. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
49%

Anyám, minek szól bele, aki ennyire sötét...


Természetesen nem egy ilyen anyuka van itt, többek között én is.

Semmit nem kockáztattam, teljesen egészséges gyerekem született, problémamentesen és csak baj esetén engedtem volna, hogy felvágják a hasamat, ok nélkül semmiképp sem.


Ha a dokim vágni akart volan, akkor orvost váltottam volna.

És szerintem az a felelőtlenség, hogyha minden ok nélkül felvágtják egy anyuka hasát.

Természetesen ha esetleg téraránytalanság áll fenn, azaz tól nagy a baba az anyuához képest, akkor császár kell, de különben NEM.

2010. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem az orvossal van baj, hanem a kórházzal. Itt ez a szokás, hogy csak akkor császároznak ha baj van. 1,5hét múlva szülök, nem tudok már más dokihoz menni....
2010. szept. 14. 09:00
 6/34 anonim ***** válasza:
22%
Miét lenne baj velük? Mert nem akarnak mindenáron vágni, ez szerinted baj???
2010. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Én is szeretném simán megszülni, az első babám fejvégü volt, nem volt semmi gond. Arra is kivi lennék, hogy mennyivel nehezebb megszülni egy faros babát, tényleg óriási a gátmetszés? Az első babámat gátvédelemmel szültem. Írjatok még többen, tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Köszönöm!
2010. szept. 14. 09:05
 8/34 A kérdező kommentje:
Mert azt írod, hogy keressek más dokit! De nem a dokitól függ, hanem a kórháztól! Amúgy nem baj, mert én simán szeretnék szülni, csak érdekel, hogy kinek milyen volt a faros szülés. :)
2010. szept. 14. 09:07
 9/34 anonim ***** válasza:
22%
ismerősömnek "nagyon jól" sikerült...fogyatékos a kisfiú
2010. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%

Nekem első baba volt faros, igy nem tudtam a gátmetszés méretét hasonlitani semmihez, de ha neked nem is első szülés és az első ráadásul gátvédelemmel sikerült, akkor mindenképp javaslom a hüvelyi szülést, mert nem várható nagy metszés.

Nekem, igy utólag már tudom, hogy az átlagnál nagyobb metszést csináltak, ezért "viszonylag" hosszabb ideig gyógyult, de ezalatt is csak 1-2 hetet kell érteni. Az tényleg nem volt jó dolog, de nem vészes.


Akinek meg ismerettségi körében fogyatékos gyerek született, annak üzenem, hogy császár esetében is rengeteg a kockázat, aztán mégse irom ide, hogy hányan szültek császárral beteg gyereket, meg fertőződött el a sebük és szenvedtek hónapokig, pedig a prof. műtötte őket, meg ilyesmik. És ekkor természetesen szoptatni se tudtak egy percig se és még sorolhatnám. de nem teszem.


A kérdező a saját tapasztalatot kérdezte, az meg nincs ennek a károgónak...

2010. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!