Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok a köldökö...

Amióta terhes vagyok a köldökön kifelé fordult, fertotlenithetem terhesség alatt a köldököm? Vagy az alkohol a köldöktől a babáig áramlik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 12:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
10! Szent Isten..:)
2022. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk azért egy mély köldököt sem agysebészet ám tisztán tartani...

De hát mindenkinek mások a higiénés igényei.

2022. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Te azt csak tudod 12es..neked aztán nagyon mély koldokod lehet, nem az ígényről van itt szó. Én többször próbáltam és mondom hogy nem ment annyira mély és szűk volt hogy egy fültisztítót sem tudtam bele rakni és amennyire próbáltam betuszkolni se ment és fájt már
2022. márc. 19. 19:00
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

Egy vékony fültisztító pálcika? Biztos ugyanazt nevezzük köldöknek?!

De, igen is igénytelenség nem alaposan kitisztítani a köldököt minden tisztálkodás alkalmával, ugyanis gombás fertőzés kialakulásához is vezethet, ha nedves marad, és folyton tele van szösszel. Pontozd le meg töröltesd nyugodtan, de attól még igénytelenség marad (mint ahogyan az igény szót í-vel írni is az)...

2022. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Jolvan nagyokos. Te aztán tényleg jobban tudod ,mikor én tapasztalatból írom. Oké, hogy neked nem ilyen a köldököd,és elképzelni sem tudod milyenre gondolok , de akkor ne írj ilyet ami nem mindenkire jellemző. Szét is téphetem de akkor sem fog beférni oda hiába írod egyfolytában hogy igénytelenség és hogy biztosan befér egy vékony....amikor én élek vele és TUDOM hogy nem fér..


Töröltetni is csak akkor tudok valamit, ha tényleg nem oda illő,az admin szerint sem..

2022. márc. 19. 20:01
 16/21 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Ezt is lepontozhatjátok nyugodtan az esti tisztálkodás helyett 😉

2022. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Most te tényleg ilyen érthetetlen vagy ? Milliószor leírom hogy mi a helyzet nálam például. Komolyan ennyire nem megérteni valamit.....ahhoz tényleg kevés IQ kell..
2022. márc. 20. 07:47
 18/21 anonim válasza:
29%
Szent isten.10 ! XD látod hogy a legtöbben lepontoznak, szerinted miért? Inkább én nem erőltetném ezt a helyedben
2022. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
37 éve élek ezekszerint tök igénytelenül. Sosem volt gombás fertőzésem sem köldök táján, sem sehol máshol. De mondogasd csak a magadét. Én megtisztítottam a legmélyebb barázdákat várandósan alkoholos fültisztízó pálcikával. Amióta visszafordult megint nem férek ezekhez hozzá. De szerintem a következő 40 év is menni fog ilyen "igénytelenül", a "teljes higiénia hiányában" retkesen, gombásan..... ;)
2022. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
kifordulás normális. köldök változik terhesen
2022. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!