Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenn állhat még a terhesség?

Fenn állhat még a terhesség?

Figyelt kérdés

Kb két héttel ezelőtt 2tesztem pozitív lett. Március 30ara van idő pontom.

De a múlt héten megjött a menszeszem , és rá egy napra barnázásom volt.

Nincs most olyan személy vagy orvos aki választ tudna adni.

Most jelenleg tesztelni sem tudok


2022. márc. 19. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem tudsz teszteli és orvos se tud mit mondani, akkor őszintén itt tőlünk mit vársz?

Én amúgy nem reménykednék, mivel véreztél. Valószínűleg kiürült és csak kémiai terhesség volt.

2022. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy megjött?Rendesen véreztél?Hány napig tartott?

Miért nem tudsz tesztelni?

2022. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1valaszolo. Úgy értettem hátha van aki tapasztalt már ilyet vagy hasonlót.
2022. márc. 19. 10:37
 4/8 A kérdező kommentje:

2valaszolo. Az első két napban kicsit erősebben aztán az utolsó 3napban csak gyengén aztán jött ez a pecsételő barnázásom.

Jelenleg vidéken vagyunk rokonoknál és csak szükséges dolgokat hoztam de nincs nyitva olyan bolt ahová betudjak menni tesztert

2022. márc. 19. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nincs patika se? Ott is árulnak tesztet.
2022. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó jel sajnos.Szerintem igaza az 1-es válaszolónak hogy ez egy kémiai terhesség volt és a menzesz kimosta.Nekem is volt hasonló.Lett halvány pozitív tesztjeim de csak 10-es tesztekkel és nem erősödtek egyáltalán.25-ös egyszer sem lett pozitív és 1 hét késés után meg is jött rendesen és ennyi volt.Nálad is ez lehet.

#2

2022. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Szóval a pozitív teszt után lett egy normális, 5 napos menstruációd, és utána még barnáztál is... Szinte biztos, hogy nem vagy terhes.

Gyógyszertár pedig kb. mindenhol van, ahol 2 utcánál többől áll a település, szóval tudsz tesztet venni, ha akarsz.

2022. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 19. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!