Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség állhat a háttérben...

Terhesség állhat a háttérben vagy valami más?

Figyelt kérdés
December 29tol január 6ig volt meg a vérzéssem. De ahogy elmúlt azóta feszül és érzékeny a mellem olyan érzésem van hogy a méhem is feszülne. Fáradekonyabb is vagyok. Tesztet nem csináltam mert ugye meg volt. Annyi különbséggel hogy 29-30csak pár csepp vér volt 31-1-2-3 mondhatom normális vérzésnek 4-5-6 ismét csak pár csepp. Átlagban 4-5napot szokott meglenni. Tudom nem vagytok látnokok de valaki járt már hasonlóan?
2021. jan. 11. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, ha bizonytalan vagy. Egyébként 4 nap normális vérzés bőven elég, nekem az egész menzeszem szokott összesen ennyi lenni, pöttyözéssel együtt. Télen, ünnepi kajálás után a fáradékonyság sem meglepő.
2021. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen menzeszem van, sose voltam terhes. Mikor nem védekeztünk egyből terhes lettem, már nem jött meg. Fáradt lehetsz a fronttól is, a többi tünetet pedig könnyű beképzelni, vagy hormonváltozás is okozhatja. Szerintem nem vagy terhes.
2021. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még sose volt így meg a vérzéssem. Illetve még a mellem se feszültek ennyire mint most.
2021. jan. 11. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2021. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!