Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesseg allhat...

Szerintetek terhesseg allhat a hatterben? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Tehat arrol lenne szo hogy junius 10en megjott. Tartott ot napig. Ra 3 napra pecsetelo verzesem volt ket napig. Julius 9en idore megjott. Parommal szeretnenk babat tehat nem vedekezunk. Viszont emelygek fel vagykk puffadva es rengeteget eszek. Tesztelni meg nem akarok mert meg van majdnem kethet a nem vartig. Arra is gondoltam hogy mar juniusba teherbe eshettem es azert lett volna pecsetelesem??
2017. júl. 24. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
esélytelen.
2017. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert eselytelen? Sokan azert eszre sem veszik a terhesseget mert ugyanugy megjon nekik.
2017. júl. 24. 20:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha a heten tesztelnek mutatna valamit ?
2017. júl. 24. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, negatívat mutatna.
2017. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Most elszomorodtaam kicsit
2017. júl. 24. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne szomorkodj, van remény :) Ezen az oldalon nemrég olvastam hogy valaki a terhesség 3. hónapjában is menstruált, és a 9. hómapban egészséges babának adott életet :)
2017. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?..
2017. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
28 kedves utolso!
2017. júl. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!