Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy baba? Vagy inkabb...

Lehet hogy baba? Vagy inkabb valami baj lehet a hatterben?

Figyelt kérdés
Szeretnenk babat. Januar 20 adika korul tudtunk utonjara ferjemmel "egyutt" leni mivel o kulfoldon dolgozik. Akor valamiert en ugy ereztem sikerult a baba. Utana is hetekig furcsan ereztem magam. Keset is kb ket hetet csinaltam egy tesztet "csak ugy" nem vart elott par nappal reggel egybol ebredes utan (clear blue plus teszt) de sajnos - lett :( elso kerdesem volt mar akinek ez a teszt tevedett? Menyire megbizhato? Akorr ugy voltam na most sem sikerult keset is meg utana is aztan megjott de eleg keves es csak par napig tartott. Aztan eben a honapban nem jott semmi :) furcsan is erzem magam valamieert most ara gondolok megis baba :) lehetseges? Volt mar valaki igy ? Bocsi ha hosszura sikeredet:))) csak ugy remenykedem

2017. márc. 22. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
tesztelj megint.
2017. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnezest februart akartam irni 😊
2017. márc. 22. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, de szerintem nem valószínű a terhesség.
2017. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra hogy ,talan mivel fiatal vagyok. 18 nem ismerhe fel a testem egybol a terhesseget? A teszt meg talan korai volt
2017. márc. 22. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

,talan mivel fiatal vagyok. 18 nem ismerhe fel a testem egybol a terhesseget- na ez hatalmas hülyeség!

Tesztelj de nem valószínű a terhesség...

Lehet bármilyen nőgyógyászati probléma vagy túlzott rástresszelés

2017. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!