Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi állhat a...

Szerintetek mi állhat a háttérben? Baba vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rengeteget olvastam a kérdésemmel kapcsolatban, de most mégis hozzátok fordulok! 3hónapja hagytam abba a fogamzásgátlóm szedését, azóta 2szer napra pontosan,28napra megjött, most a 3. -at várom, aug.1-jén volt az utolsó, így 29-én kellett volna érkeznie, de azóta sincs semmi! 30-án és 2-án is teszteltem, de negatív lett! Megszakításos módszerrel "védekeztünk", azért így, mert nem lenne gond a baba érkezése! Aug.15-én volt peteérésem, aznap és 17-én is éltünk nemi életet, de nekem a 17. -i sanszosabb, de azt viszont a tegnapi tesztnek ki kellett volna már mutatnia! 9. -re kaptam időpontot a nőgyógyászomhoz, az asszisztenssel konzultáltam, aki azt mondta, hogy a tesztnek ki kellett volna mutatni, biztos a gyógyszer abbahagyása miatt van, mert van aki utana fél évig nem jön meg. (nagyon megnyugtatott. ) 6. napja késik! Örülnék, ha baby lenne, de nincs hányingerem, nem émelygek, a hasam egyik oldalon -ha nagyon kihúzom magam- furcsán, picit szúr, melleim érzékenyek, ja és előzőhéten egy pici barna folyásom volt 1napig, a mai napon pedig picit több a normál folyásnál! Köszönöm a válaszaitokat!

2013. szept. 3. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A barna folyás lehetett beágyazódás is akár.. a mellfájdalom lehet jele a babának, de ez még így kevés. Nekem a második babámmal az elmaradt menses után egy héttel mutatott csak pozitívat. Addig negatív volt nekem is.
2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem még ebből lehet baba. Sőt, én a gyógyszerre egyáltalán nem gondolnék, mivel volt 2 pontos mensi már, miért a 3. maradna ki miatta.

Én úgy jártam, hogy a nemvárt után pár nappal, majd rá 3 napra is teszteltem tehát kb a 5-6 napon, de negatív volt. Már tényleg nem tudtam mire gondoljak, mert mensinek semmi nyoma nem volt. Úgyhogy dühömben nem is foglalkoztam vele. Majd rá kb egy hétre hányingerem lett bizonyos szagoktól, akkor kezdtem gyanakodni, és akkor már pozitív volt a tesztem is.

Mindezt úgy, hogy én is tudtam, hogy mikor volt peteérésem, tehát én is azt gondoltam, hogy a mensi kimaradása környékén papírforma szerint már kimutathatta volna....

2013. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!:) én is úgy gondoltam, hogy kevés idő telt még el a mensi elmaradása óta, de az asszisztens teljesen lelombozott azzal, hogy "a tesztnek már ki kellett volna mutatnia, mert ez az 5.hét" Mikor teszteljek legközelebb, hogy "biztosat" tudjak?
2013. szept. 3. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem várhatsz még 2 max 3 napot ha nagyon nem bírod! :)

De a legelső vizeletből tesztelj, amint felkelsz.. Annak van sok hcg tartalma! :) Drukkolok! :)

2013. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) addig is van valami módszer amivel nyugtatgathatnám magam?:) Ha van baba (remélem), milyen vizsgálatokat javasoltok, amikkel ki lehet szűrni a bajt? Ezekről is olvasgattam, de mindent el szeretnék végeztetni! Gondolom a nőgyógyászom is el fogja mondani, de szeretnék több oldalról is tájékozódni! Megmondom őszintén, hogy így a nyár alkalmával előfordultak iszogatások, bulizgatások mind2nk részéről a párommal illetve a párom 40en felüli és ezek miatt picit meg vagyok ijedve és szeretném, ha minden stimmelne!!!!! Köszönöm szépen!:)
2013. szept. 3. 19:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudnátok még írni tapasztalatokat? Előre is köszönöm!
2013. szept. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!