Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ajándékot vegyek?

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik tanár a suliban terhes (kb 7hetes terhes) szeretnék venni neki valami ajándékot mert már csak 3 hónapig tanít a sulinkban (utána még fog de minket már biztos nem mert addigra el ballagunk mire vissza jön majd tanítani)és nagyon szeretem mert nagyon aranyos kedves,magyar tanárunk volt de már sajna kb 2 hete nem tanít minket mert csak csökkentett óra számban engedték tanítani a terhessége miatt (30 év körül van)

Szerintetek milyen ajándékot vegyek neki?



2022. márc. 18. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Semmilyet, még az sem biztos hogy gyereke lesz
2022. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez nehéz.

Én inkább egy csokor virágot vennék a helyedben.

2022. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Mennyit akarsz rà költeni, inkàbb szemèlyes vagy inkabb praktikus dolgot szeretnèl adni? Könyv az magyartanarnak sose rossz, vagy e-book utalvàny, dìszes, szemèlyes csomagolasban (kèzzel kèszìtett kèpeslap)
2022. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. márc. 18. 20:46
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Foghatod a fejed, ilyenkor még simán elvetélhet az ember, ezért sem szokták ilyen korán reklámozni a terhességet
2022. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ne fogd a fejed, ilyen korai terhesség még nem biztos hogy megmarad
2022. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Tőle tudod hogy terhes? Ilyen korán a családban is sokan még titkolják, a diákjaimnak kizárt, hogy elmondanám.

Szerintem egy pénzt nem kereső diák ne adjon utalványt se más drága dolgot, inkább a személyességre helyezném a hangsúlyt. Én rosszul érezném magam, ha valaki akit a szülei tartanak el, drága ajándékot ad. Ez lehet amúgy bármi, amit te készítesz, vagy valami nem túl drága de hozzáillő ajándék de nem utalvány

2022. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező 7 hónapra gondolhatott.

7 hetesen biztosan nem tudnál.

2022. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 nekünk a suliban azt mondták hogy 7 hetes terhes 🤷‍♀️ de lehet igazad van
2022. márc. 19. 09:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Àllati nagy bunkò, aki 7 hetws terhessèget elmesèlt a tanulòknak (hacsak nem maga a varandòs tanàrnő volt az)

Egy hogy magànügy, arra tartozik, akinek el akarja mondani. Masik, hogy tènyleg könnyen elmegy egy ekkora baba, az első 12 hèt a legrizikòsabb.

2022. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!