Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ajándékot vegyek?

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik tanár a suliban terhes (kb 7hetes terhes) szeretnék venni neki valami ajándékot mert már csak 3 hónapig tanít a sulinkban (utána még fog de minket már biztos nem mert addigra el ballagunk mire vissza jön majd tanítani)és nagyon szeretem mert nagyon aranyos kedves,magyar tanárunk volt de már sajna kb 2 hete nem tanít minket mert csak csökkentett óra számban engedték tanítani a terhessége miatt (30 év körül van)

Szerintetek milyen ajándékot vegyek neki?



2022. márc. 18. 19:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 igazad van! Köszönöm a válaszodat
2022. márc. 19. 11:12
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!🤍
2022. márc. 19. 11:13
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az, 7. héten még kb. 20% a vetélés esélye.

Kérdező, szerintem év végén adj neki valamit. Akkor már kezd kerekedni a hasa.

2022. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 rendben, köszönöm szépen! Igen erre emis gondoltam mert most még alig látszik a hasa ja és amúgy ikerterhes.
2022. márc. 19. 12:54
 15/15 A kérdező kommentje:
#3 hát a kisbabáknak gondoltam majd valami ajándékot de lehet ezzel még várnom kell,iker terhessegről van szó 🥰
2022. márc. 23. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!