Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok a köldökö...

Amióta terhes vagyok a köldökön kifelé fordult, fertotlenithetem terhesség alatt a köldököm? Vagy az alkohol a köldöktől a babáig áramlik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod fertőtleníteni a köldököd?
2022. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fittyfenének kéne fertőtleníteni?!
2022. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Elég elszíneződött belül és van rajta egy kinoves amit eddig még nem láttam
2022. márc. 19. 12:53
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy akár az elszíneződést, akár a kinövést megoldaná az alkoholos fertőtlenítés.
2022. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is lett rajta ilyen kinövés, mint egy fityegő anyajegy. De én inkább békén hagyom
2022. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van rajta egy pici anyajegy. Már feltűnt korábban is, de nem igen tudtam hozzáférni. Meg bevallom őszintén a redőkbe beült a kosz, ami sosem tűnt fel, mivel jó mély köldököm van. Ezeket a redőket rendesen kitakarítottam kihasználva, hogy kifordult... :) Egy alkoholos fültisztító pálcikával. Mégis mi baj lehetne ennyitől?
2022. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Meg kajakra azt hiszed, hogy a köldököd belülről összeköttetésben van a babáddal? Vagy csak én értek valamit félre? 😅


És ugyan mi baja lenne ha te a saját bőrfelületedet kis fertőtlenítővel bekened, pláne ha az kékszesz? 🤣

2022. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 7-es! Köszönöm a kioktatást, kb., mintha soha életemben nem mosakodtam volna köldök táján... :D

A köldököm tisztán tartása egyébként is azzal járt (az általános mindennapi higiénián túl), hogy kb. havonta kitöröltem alkoholos pálcikával a lehető legalaposabban úgy, hogy alig látok a mélyére. Ehhez alaposan meg kellett gyötörnöm, tiszta piros a környéke utána. Az, hogy nem csak mély, de még a legmélyén barázdás is (amik közül így kifordult állapotában tudtam igazán hatékonyan kipucolni a lerakódást), nem hiszem hogy undorító lenne. Nem félcentis mocsokra kell gondolni értelemszerűen.

Nem vagyunk egyformák. A köldökeink meg végképp nem azok és az, nem gondolom, hogy ettől igénytelen lennék. Leírtam a tapasztalatom.

De köszi a kommented. :)

2022. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én teljesen egyet értek a 6/9 essel. Nekem is nagyon mély koldokom van és nem tudtam sosem szét húzni mert nagyon fájt! Bele dugni teljesen meg végképp nem tudtam egy fültisztítót sem mert nagyon kellemetlen volt!
2022. márc. 19. 14:14
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Meg kajakra azt hiszed, hogy a köldököd belülről összeköttetésben van a babáddal? Vagy csak én értek valamit félre? 😅


Sajnos van, aki ezt hiszi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ exem is így hitte, gondolkodott is, hogy a férfiaknak minek van köldöke, ha sosem szülnek😂😂😂

2022. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!