Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok ugye nem art a...

Tapasztalatok ugye nem art a babanak?

Figyelt kérdés
9hetes terhes vagyok es nagyon kuzdok a savval hanyasal borzasztoan vagyok egessz nap.A savra ludeat kaptam ami omeprazol a haziorvosom nem ajanlja viszont a nogyogyasz ezt irta fel a savra.Elkezdtem szedni azota jobb.Azelott szinte csak fekudni tudtam a rosszulletektol.Tapasztalatok esetleg aki szedte a gyogyszert nagyon felek nehogy artsak vele a kicsinek.Alig vartuk mar 1ev probalkozas utan jott a kis dragank.Elorre is koszonom a valaszokat

2022. márc. 17. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Na nekem pl a salvus víz nem ért semmit pedig még csak nem is mondhatnam hogy annyira rossz, legalábbis szerintem😂
2022. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg a háziorvos írta fel a Ludeát. Tudni illik amúgy is borzasztó sok savam van és durva refluxom terhesség nélkül is, úgyhogy Renie, salvus és társai szóba sem jöhettek, mert sosem hatottak. Én nyugodt lennék a helyedben és feleslegesen nem kínoznám magam, hanem bevenném.
2022. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szinten volt problémám, hogy mellkas, hát, légszomj kombóval sétáltam be éjjel az ügyeletre ahol közölték, hogy súlyos reflux alakult ki! (A savat már nem éreztem!) Ludeat kaptam és azóta hála istennek rendben vagyok! 27 khm
2022. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!