Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen gorcsolok es verzek,...

5 hetesen gorcsolok es verzek, megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok mult heten lett pozitiv a teszt de ma arra ebredtem h kicsit gorcsol a hasam elmentem wcre es veres voltam… bevettem magneziumot es pihenek azota neha jon egy egy kisebb gorcs. Nagyom felek:( delben tudok menni a dokimhoz:(
2022. márc. 17. 08:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
35%
Jaj már. Ugyanilyen problémával engem is azonnal fogadtak az sztk-ban. Mikor kijött az előző beteg, már mehettem is be. 20 perc séta volt odáig. Nincs ebben semmi furcsa. És azon se kéne rugózni, hogy direkt kérdésre leírta a kérdező, hogy magánrendelés. A kérdezőnek boldog babavárást, a kötekedők meg nyugodjanak le.
2022. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
41%

Teged aztan sokan fognak szeretni a játszótéren a stílusod miatt😂😂😂😂😂 Ja de oda is valami magánba mesz majd biztos😂

Hallod, en is megtehetem ezeket, ahogy sokan mások, mégse dicsekszek itt vele. Ez annyira gyerekes.

2022. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
De mondjatok mar el h miert dicsekszem😂😂😂 kerdezte vki en meg valaszoltam!!! ahh tiszta idiotak vagytok
2022. márc. 17. 18:12
 34/37 anonim ***** válasza:
62%

"fekhetek egy hotel szintű szobaban egy napot"

ÉS még mindig nem érti hol dicsekszik 😂😂😂😂 Meg hogy más nem engedheti meg magának 😂😂😂

2022. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
88%
De legalább most már új story hogy befektették😂 reggel még csak volt és uh történt 😂😂
2022. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
78%
Ja, fél 10-kor ultrahangoztak, de te már rá 2 percre itt írogattál. Nem értem mire kéne irigyek lenni. Én is véreztem hematoma miatt, semmi szükség nem volt 6 hetes terhesként befeküdni, mert nem tudnak vele mit csinálni. Nem értem, ennyire unatkozik a kérdező.
2022. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
74%
Múlt heti pozitív teszttol lassan odáig jutunk hogy, amúgy holnap szül 😂 Amúgy meg ja, fél 10kor uh, 9:38kor már gyakori 😂😂😂😂
2022. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!