Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen gorcsolok es verzek,...

5 hetesen gorcsolok es verzek, megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok mult heten lett pozitiv a teszt de ma arra ebredtem h kicsit gorcsol a hasam elmentem wcre es veres voltam… bevettem magneziumot es pihenek azota neha jon egy egy kisebb gorcs. Nagyom felek:( delben tudok menni a dokimhoz:(
2022. márc. 17. 08:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
66%

A felvágásodtól függetlenül örülök, elmentél és kiderült, csak hematóma, reméljük mihamarabb felszívódik. Nekem is hamar felszívódott az első, a második kiürült.

Azt azért elmondanám, hogy Piripócson is ellátnak egy vérző, görcsölő terhest sürgőséggel, ugyan azt az ellátást kapod, körítés nélkül. Tudom, mert mindkét helyen dolgozom, jelenleg is.

2022. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
51%
Huhh hát a 19-es válaszod nem volt valami szimpi és te szólsz meg minket? Közben meg mindannyian normálisan válaszoltunk neked.😐
2022. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
95%

Wow, 1 óra 20 perc alatt megvolt a kérdés kiirasatol az uhig minden!!

"bevettem magnéziumot és pihenek azóta", melyik az a magankorhaz ahol pihenés közben is lehet uh otthon az ágyban fekve? Kamugep.

2022. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Mivan?😂 1.ti kerdeztetek milyen klinika en meg megirtam h egy maganklinika. Sztem ez nem annyira meglepo h egy maganklinikan elobb megvizsgal a sajat orvosod ha baj van mint egy allamiban.

2.miert lenne kamu, negyed9kor kiirtam a kerdest, ferjem meg megelegelte h fogalmunk sincs mi van most ugyh 9 ora par perckor kocsiba ultunk, 10 percre van a klinika fel10kor mar ultrahamgozott a dokink. Ennyi tortent.

2022. márc. 17. 12:03
 25/37 anonim ***** válasza:
62%
PerszePersze ez pont így működik 😂😂😂 Nagyon gáz hogy cirka hetedszerre dicsekszel vele hogy te maganklinikara jársz, képzeld én is, sőt a 35000 uh-d ára még olcsó is hiába dicsekszel vele de természetesen mindenkit kohajitanak aki éppen akkor ott a dokira vart vizsgálatra vagy uhra mert te belibegsz, aha😂
2022. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Ki dicsekszik???? Jezusom. Nezd mar meg h kerdezte vki h megis milyen klinikan voltam. Valaszoltam. Es igem sajna ilyen a vilag h ha fizetsz az uhert akkor jobb ellatast kapsz.

Es igen kepzeld felhivtam a dokimat h mivan bementem es egybol megvizsgalt. Sajnalom, ha nektek ettol jobb akkor higgytek amit akartok. Nem tudom miert lenne okom ra h hazudjak errol foleg ismeretlek embereknek

2022. márc. 17. 12:17
 27/37 anonim ***** válasza:
56%
Elég hihetetlen, hogy az ágyban pihenéstől számítva 1 óra alatt beértél a kórházba, végeztél a vizsgálatokkal és otthon netezel már. A dokid pont bent volt, ráert, senki nem is volt épp bent. Ráadásul mit mért 6 hetesnek?
2022. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező ne foglalkozz az ilyen emberekkel ,ők nagyon irigyek ,megkell hagyni nekik hogy gondoljanak amit akarnak te pedig pont leszarod :D
2022. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon kezdjuk ott😃 befektetettem a dokim, ha holnapig nincs verzes hazaengednek. De amugy tenyleg leszarom mar mit gondoltok, igen nekem ilyen szupi dokim van es ilyen jo helyre jarhatok hal Isten terhesgondozasra ahol ha baj van 20 percen belul fogadtak es fekhetek egy kb hotel szobaban 1 napot. Sajnalom h nektek nem ilyenek a korulmenyeitel de ne en legyek mar a hazug meg nem tudom mi emiatt.
2022. márc. 17. 15:20
 30/37 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, de szánalmas vagy...
2022. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!