Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen gorcsolok es verzek,...

5 hetesen gorcsolok es verzek, megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok mult heten lett pozitiv a teszt de ma arra ebredtem h kicsit gorcsol a hasam elmentem wcre es veres voltam… bevettem magneziumot es pihenek azota neha jon egy egy kisebb gorcs. Nagyom felek:( delben tudok menni a dokimhoz:(
2022. márc. 17. 08:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
39%
És miért nem mentél már be az ügyeletre??
2022. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%
11! Miért, ott mit csinálnak vele?
2022. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Ez eletem elso kerdese ezen a forumon de vmi dobbenet egyes emberek stilusa…

Aki normalisan valaszolt annak koszonom.

Azota voltam a korhazban es 6 hetesnek mertek a babat es ver a szive. Hematoma volt.

Tobbet biztos ra se nezek erre az oldalra itt mindenki annyira tokeletes es okos…

2022. márc. 17. 09:38
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tudnak csinálni. A dolog tényleg két esélyes. Én is véreztem 2 terhességemnél is. Volt olyan, hogy szó szerint elöntött a vér. Mindkét gyermekem rendben megszületett. Külföldön élek, itt progeszteront sem adnak. Ami sajnos rossz jel, hogy görcsölsz is. Ez a vérzéssel együtt valószínűbb, hogy vetélés. Erre azért készülj fel lelkileg. De nagyon szurkolok és kívánom, hogy minden rendben legyen!
2022. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Na közben láttam a válaszod. De jó, nagyon örülök neki hogy minden rendben! Jó babavárást!!! 14-es voltam
2022. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egytől egyig normális válaszokat kaptál. Ha ilyen érzékeny vagy, akkor készülj fel, mert nagyon sok sérelemben lesz még részed...
2022. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
37%

7-es vagyok

Jól sejettem akkor hogy hematóma miatt véreztél.Fel fog szívódni valószínű és nem lesz semmi bajotok.Szívhang is van,az nagyon jó jel.

Kérdező elhiszem hogy rá se nézel erre az oldalra és igazad is van.

Boldog babavárást!

2022. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
80%

Még szerencse, hogy olyan közel van a kórház, hogy egy óra leforgása alatt bejutsz, orvosra sem kell várni egy percet sem, egyből rohan, megvizsgálnak, szívhangot is néznek ultrahanggal, megállapítják a hematómát, ellátnak tanáccsal, megkapod az ambuláns lapot és még gyorsan múlt időben, hogy ugye már voltál, ki is tudod ezt ide mindenki megnyugtatására írni. Boldog babavárást!

Mégis melyik kórház tőszomszédságában laksz? Eskü odaköltözöm, ha ilyen profi és villámgyors az ellátás.

2022. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Magankorhazban eleg gyorsan ellatjak az embert 35ezer/uh arakert…😉
2022. márc. 17. 10:02
 20/37 anonim ***** válasza:
92%

Pláne, hogy most már a magánkórházban is heteket kell várni. Ott, ahol emberek ennyit fizetnek, hogy fix időpontban menjenek be, te soron kívül ilyen hamar elintézted. Nagyon hihető...

Jobb, ha felkészülsz, az anyaság ilyen. Már csak a sírban lesz nyugtod. Remélem tényleg minden rendben lesz, és ezzel az ordas hazugsággal nem kiabáltad el a dolgot. Tudod, a karma...

2022. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!