Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen gorcsolok es verzek,...

5 hetesen gorcsolok es verzek, megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok mult heten lett pozitiv a teszt de ma arra ebredtem h kicsit gorcsol a hasam elmentem wcre es veres voltam… bevettem magneziumot es pihenek azota neha jon egy egy kisebb gorcs. Nagyom felek:( delben tudok menni a dokimhoz:(
2022. márc. 17. 08:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Vagy igen, vagy nem. Nem vagyunk jósok.
2022. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Vao, de kedves vagy…
2022. márc. 17. 08:23
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, csak őszinte voltam, de ezek szerint csak és kizárólag a "persze, ugyanmar, egyertelmu hogy megmarad" a megfelelő valasz. Tessék, akkor fogadd ezt szeretettel.
2022. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak ez a megfelelo valasz. De a stilusodaz megvalogathatnad, tudom, h nem vagy jos, de talan eleg sok kerdes felmerul ezen az oldalon, ami ilyen jellegu es nem josokat kerdezek hanem tapasztalatokat…
2022. márc. 17. 08:32
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaza van az első válaszolónak.Két esélyes tényleg a dolog.Lehet progeszteron hiányod van.Ha felírná az orvos az lehet segítene.

Szerintem hívd fel az orvosod és mond el neki a pozitív tesztet és a vérzést.

2022. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Ja még egy kérdés:mennyire voltál véres?Rendesen mintha megjött volna a menzeszed?Tart még a vérzés?
2022. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Most láttam hogy délben mégy az orvoshoz.Az nagyon jó.Lehet hematóma is.

Majd írd meg mi lett.Sok sikert!

2022. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
De most mire mész azzal, hogy a Jucinak megmaradt, a Sárinak meg nem? Én mindkét terhességem elején véreztem, mindkét gyerek él és virul. Két kolléganőm nem volt ilyen szerencsés. Amúgy ha 5 hetes vagy, az orvos semmi megnyugtatót nem fog tudni mondani. Csak azt, hogy vagy megmarad vagy nem. A progeszteron sem csodaszer. Lehet megsértődni...
2022. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem jó jel. 5 hetesen még nem is nagyon látna semmit uh-n.

De tenyleg függ attól milyen a vérzés?

Vizes rozsaszines vagy barnás? Vagy rendes piros vér?

2022. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még nem tudhatod mi lesz és csinálni sem tudnak mit sajnos.
2022. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!