Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradhatott a baba? (Tudom...

Megmaradhatott a baba? (Tudom hogy keves az eselye, de hatha jart mar valaki igy)

Figyelt kérdés
1 nap kesessel megjott a mensi, de csak sima ver volt, semmi mehnyalka darab nem volt benne. Elotte mar terhessegi tunetek is voltak es 3 halvany pozitiv teszt. Megjott ugye, de sokkal kevesebb volt, nem volt darabos csak ver, piros szinu. Minden esetre elment a baba, vagy meg lehet esely hogy megmaradhatott. Fogok menni orvoshoz, csak varok tapasztalatokat hatha valaki jart mar igy. Nem hibtaztatom magam, de nem ertem az egeszet. Ugyan ugy fent maradt a hőm vegig, a mehszajam is fent maradt, es el volt fordulva vegig.3 napos volt, de joval kevesebb mint amennyi szokott lenni. (5-6 nap) Nyalkahartya joforman nem volt, nagyon pici darabok. Gorcseim se voltak. Es meg most is szurkal a hasam es ugyan ugy sokat pisilek, ugyan ugy nagy az etvagyam is. Tapasztalatok, hogy valaki jart e ilyen cipoben?
2020. ápr. 3. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Tesztelj, ha erősödött, akkor megmaradt. De a gyakori pisilés és nagy étvágy ilyenkor még nem terhes tünet.
2020. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de a pisiles es az etvagy mar 2 hete jatszik.
2020. ápr. 3. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
2 hete sem voltak terhes tüneteid, mint most sem. Érdemes pár nap múlva tesztelni újra, de nagy valószínűséggel nem vagy terhes.
2020. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a piros vér nem jó jel. A pici darabok is nyálkahártyából vannak. Valószínűleg nem volt baba, csak elindult valami. De persze a doki tud biztosat mondani. Én 5 napig barnáztam, amikor meg kellett volna jönnie, most 14 hetes vagyok. De az soha nem volt piros, darabos sem, és a teszt erősödött.
2020. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kémiai volt, sajnálom!
2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál vagyis levált a mnyh., amibe beágyazódott. Nem vagy terhes. Kémiai volt.
2020. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,nekem is volt két egyértelmű pozi tesztem a nem várt reggelén,de délután mégis megjött. 2 napig élenk piros enyhe vérzéssel utánna 3 nap barna. Mikor lejárt teszteltem de negatív volt.

Nem hiszem,hogy baba legyen.

2020. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Így már én is jártam, kémiai terhesség volt.
2020. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!
2020. ápr. 3. 18:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Méhnyalkahartya nem valt le egyebkent, csak ver jott szinte, nagyon pici darabok jottek ki es nagyon keves szinte semmi.
2020. ápr. 3. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!