Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor megmaradhatott a...

Most akkor megmaradhatott a baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Ápr. 16-ra nem vártam, de aznaptól négy napon át barna folyásom volt, és görcseim is. Mikor még mindig nem volt vérzés, csináltam egy tesztet, ami halvány pozitív lett. Két napra rá szintén halvány pozitív lett. Voltam dokinál, aki szerint valami elindult, de nem tudott befejeződni, semmit nem látott. Ez volt múlt hét csütörtökön. A méhnyálkahártya 2,5 mm, volt két érő tüsző is, de a méh megnagyobbodott. Azóta elmúlt a folyás, de tesztet nem csináltam többet, végülis amiket eddig olvastam, ilyen vékony nyálkahártyával biztos nincs baba. Ma kicsit émelygek, gondoltam, csinálok még egy tesztet, legalább tudom mondani majd az orvosnak is, mert két nap múlva megyek megint. Hát nagyon erős pozitív lett, szinte azonnal kijött a második csík, ugyanolyan erős, mint a kontrol. Ez lehet még a be nem fejeződött terhességtől vagy mégis megmaradhatott? Félek reménykedni...
2011. ápr. 26. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
csak annyit tudok mondani, hogy mikor elvetéltem, rá 2 órára a vizeletből végzett teszt negatív volt. én azonnal indulnék a dokihoz, ha megmaradt a baba, lehet, hogy kapsz gyogyit. az is lehet, hogy nem tudott fejlődni, de nem ürült ki, akkor valószínüleg megműtenek. nagyon drukkolok!!!
2011. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem késöi peteérésed volt. vagy is mikor megjött volna akkor ágyazhatodott be, és szépen nem is vérzel tovább. vagy is megmaradt és a hcg-d is termelödik.


ha nem vérzel akkor menj simán idöpontra ha megint barnáznál akár ügyeletre is bemehetsz.


az elsönek már napokkal elötte elhalhatott a magzat vagy nem is kezdett el fejlödni, azért volt negatív a teszt.

a hcg lassan ürül ki, van akinek jó pár hetes terheség után napokkal is még pozitív a tesztje mert magas volt már a hcg-je.

2011. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Húha, szerintem itt baba van, reméljük minden rendben vele, irány ismét minél hamarabb a doki! Nagyon szorítok, majd írd meg, mi a helyzet!
2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tényleg nagyon remélem, hogy megmaradt, de próbálok nem összetörni, ha mégsem. Viszont szerintem nem volt késői peteérésem, mert a 14. napon erős ovulációs fájdalmam volt, a 22. napon pedig hasszurka is volt, így utólag talán az lehetett a beágyazódás. De persze semmi sincs kizárva. Egyelőre semmi panaszom, szóval csütörtökig várok a dokival, ő is úgy mondta, hogy egy hét múlva kontroll.

Majd megírom mi volt! :)

2011. ápr. 26. 15:22
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok! A méhnyálkahártya vastagság semmit nem jelent, nekem is 5 mm-el volt baba amire szintén azt mondák hogy lehetetlen.

Írd meg majd hogy mi volt.

2011. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok én is!
2011. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyira kedvesek vagytok, köszi a biztatást! :)
2011. ápr. 26. 15:39
 8/16 Stella8 válasza:

Sziasztok!!

Nekem olyan kérdésem lenne:

1, én 21 éves vagyok, a párom meg 26, 6 éve vagyunk együtt...szerintetek korai még a gyerekvállalásról beszélni??

2, április 1-én menstruáltam, 14.napon voltunk együtt és nem védekeztünk. utána 23-án és 25 én voltunk még együtt védekezés nélkül!

Nekem ma vagyis 26 án megjött a mensim, csináltam tesztet is. És igazából azért nem tudom, h most mi van mert nekem tavaly október óta bajom volt a mensimmel, van úgy hogy 2 hónapig nem jön meg...most pedig 2 hónapja minden hónap 1.én megjött, ebben a hónapban viszont 1-én és 26-án is mejgött!!

Kérlek segítsetek!!

Megbeszéltük a párommal, h belevágunk a babaprojektbe!!

Köszönöm

2011. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, szerintem ott van a baba!
2011. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szia írd majd meg mi lett:))
2011. ápr. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!