Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor megmaradhatott a...

Most akkor megmaradhatott a baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Ápr. 16-ra nem vártam, de aznaptól négy napon át barna folyásom volt, és görcseim is. Mikor még mindig nem volt vérzés, csináltam egy tesztet, ami halvány pozitív lett. Két napra rá szintén halvány pozitív lett. Voltam dokinál, aki szerint valami elindult, de nem tudott befejeződni, semmit nem látott. Ez volt múlt hét csütörtökön. A méhnyálkahártya 2,5 mm, volt két érő tüsző is, de a méh megnagyobbodott. Azóta elmúlt a folyás, de tesztet nem csináltam többet, végülis amiket eddig olvastam, ilyen vékony nyálkahártyával biztos nincs baba. Ma kicsit émelygek, gondoltam, csinálok még egy tesztet, legalább tudom mondani majd az orvosnak is, mert két nap múlva megyek megint. Hát nagyon erős pozitív lett, szinte azonnal kijött a második csík, ugyanolyan erős, mint a kontrol. Ez lehet még a be nem fejeződött terhességtől vagy mégis megmaradhatott? Félek reménykedni...
2011. ápr. 26. 14:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok, most értem haza a dokitól, és ott volt az ultrahangon a 9mm-es petezsák!!! El se hittem először, de annyira örülök neki :)))) Ráadásul a nővérek és a doki is folyton mosolygott és nagyon kedvesek voltak, igazán pozitív élmény volt. Nagyon köszönöm mindenkinek a biztatást, hasonló örömöket kívánok mindenkinek! :)
2011. ápr. 28. 12:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Legközelebb már szívhang is lesz! Vigyázz magatokra! :)
2011. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De jó!!! Gratulálok!!! Vigyázz magadra és a kisbabára!
2011. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa, 2012. január 3-án megszületett kislányom, Zsóka, 3690 grammal és 50 centivel :) Köszönöm mindenkinek a biztatást!
2012. febr. 29. 10:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok a Picihez! Sok boldogságot Nektek! Azóta nekem is megszületett a Picurkám, én voltam az, akinek 5 mm-es méhnyálkahártyát mértek!
2012. febr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok!:)sok boldogságot!

Első válaszoló vagyok, azóta nekem is megszületett Lili, már 2 hónapos:)

2012. márc. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!