Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradhatott a baba? (Tudom...

Megmaradhatott a baba? (Tudom hogy keves az eselye, de hatha jart mar valaki igy)

Figyelt kérdés
1 nap kesessel megjott a mensi, de csak sima ver volt, semmi mehnyalka darab nem volt benne. Elotte mar terhessegi tunetek is voltak es 3 halvany pozitiv teszt. Megjott ugye, de sokkal kevesebb volt, nem volt darabos csak ver, piros szinu. Minden esetre elment a baba, vagy meg lehet esely hogy megmaradhatott. Fogok menni orvoshoz, csak varok tapasztalatokat hatha valaki jart mar igy. Nem hibtaztatom magam, de nem ertem az egeszet. Ugyan ugy fent maradt a hőm vegig, a mehszajam is fent maradt, es el volt fordulva vegig.3 napos volt, de joval kevesebb mint amennyi szokott lenni. (5-6 nap) Nyalkahartya joforman nem volt, nagyon pici darabok. Gorcseim se voltak. Es meg most is szurkal a hasam es ugyan ugy sokat pisilek, ugyan ugy nagy az etvagyam is. Tapasztalatok, hogy valaki jart e ilyen cipoben?
2020. ápr. 3. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Vér=méhnyálkahártya

Amikor menstrualsz is az válik le. Nem kell darabosnak lennie feltétlen.

Sajnálom.

2020. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. ápr. 5. 02:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj ujat!
2020. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!