Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátsó fali,teljesen fedi a...

Picsusz kérdése:

Hátsó fali,teljesen fedi a mèhszájat a mèhlepèny?

Figyelt kérdés

Sziasztok.12 hetes uh-on derűlt ki,hogy teljesen fedi a mèhszájat a mèhlepèny.Kèrdeztèk hogy volt e vèrzèsem(nem),meg ne lepődjek meg ha lesz.Emiatt lehet.Az első kettő gyerkőccel nem volt ilyen gondom.

Jó tudom,hogy mèg ez feljebb húzódhat,csak a későbbiekben okozhat nagyobb gondot.

Volt valakinek ilyen?



2022. márc. 4. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze,rengeteg mindenkinek. Általába feljebb húzódik idòvel szépen, ha meg mégsem,akkor császár
2022. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Méhszájtól elfog menni felfele szépen, ahogy halad a terhességed. Fedi méhszájadat a baba szüléskor,akkor nem vajúdsz, hanem irány a mütő.
2022. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen fedi a méhszájat 18+5 vagyok
2022. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked mit mondtak?Mi a teendő ilyenkor?

Nekem annyit mondtak,hogy ez változni fog.Addig is ne emeljek nehezet,meg házasèlet tilalom.

2022. márc. 8. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Ugyanezeket mondták nekem is.18.-án megyek uh-ra,akkor kiderül változott e a helyzet.Megírom majd
2022. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ugyanezt mondták, most voltam a 12-ei hetin, "hátsó falon tapad, mélyen jelenleg fedi a belső méhszájat". Nekem az első terhességem. Nektek azóta van javulás? Az én dokim is azt mondta, vérzés lehet, és feljebb húzódhat. Remélem feljebb "csúszik" idővel. Az emelésre, házas életre nem tért ki, bár amúgy sem aktuális, illetve figyelek, hogy ne emeljek nehezet (5kg-ig mondta még a nőgygyász).
2022. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok.5-ös vagyok.A 24.-dik héten már jó helyen volt a lepény.
2022. máj. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 28. hétre ment fel.

Nálam nem említett az orvos a házasélet megvonását sem. ÉS csak a szokásos kímélő életmód tanácsot kaptam.

2022. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A 19.heti ultrahangon már a hátsó falon,jó helyen tapadt a mèhlepèny.☺️
2022. máj. 16. 14:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!