Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti uh-n még mindig csak...

18. heti uh-n még mindig csak nagyon talánra mondták a nemét, más is járt így?

Figyelt kérdés

Nekem a 12. hetin még tippelni sem mertek, bíztam benne, hogy most megtudjuk, de 18+5 naposan még mindig csak egy talánt kaptunk és annyit, hogy inkább ez mint az.


Volt más is akinek még ekkor sem tudták tutira mondani? Illetve kinek igazolódott be a talán?


2022. jan. 13. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekünk 36 hetesen lett “talán lány”, addig semmit nem mondott a dokim sem, úgy takargatta magát. 😊 Lány lett.
2022. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nalunk is még mindig annyit mondtak hogy talán, meg a 12. Héten is hogy inkább fiú de ez csak tipp.

Mi 28. Héten elmentünk 4d-re, na ott már tuti volt.

Fiú lett.

2022. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ohh, akkor lehet én gondoltam túl, hogy ekkorra már tuti lesz :D

Alig várom a 4D-t, de azzal még szeretnék várni pár hetet, hogy formás legyen a babóca.

2022. jan. 13. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
25. Héten mondta a szonográfus ahogy kislány. Addig tippelni sem akart az orvos. Kislány lett.
2022. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknel ez volt. 🙈
2022. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak talánoztak a 12., majd a 18.héten is. Majd elmentunk babamozira, ott az első percekben közölték, hogy kislány. Egyébként a talán bejott ebben az esetben, mert mindig kislányt mondtak.
2022. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!