Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bele élveztem az elejébe de...

Bele élveztem az elejébe de egyből kihuztam szóval még nem is hagytam ott de kifolyt. Terhes lehet e?

Figyelt kérdés
A normálatlan válaszokkal kíméljetek :akkor kellett volna odafigyelni,nem lehet gumit húzni stb megtörtént igen ezért kérdezem tőletek akinek van hasonló tapasztalata az ossza meg légyszives. Terhességi tesztet is akarunk venni igen nem ezekre a válaszokra vagyok kíváncsi
2022. jan. 13. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet.
2022. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán
2022. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És az nem számit hogy az elejebe es nem full bent?
2022. jan. 13. 12:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet.

A párod ciklusa hogyan van? A peteérés közel volt ehhez az időponthoz? Ha nem nagyon közel, akkor azért nem sok esély van rá.

2022. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Először várjátok meg hogy megjön e a mensije
2022. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tablettát nem akar kiváltani? Az pont arra van kitalálva, ha kiszakad a gumi, és akkor nyugodtan alhatnátok.
2022. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
December20.an jott meg neki januar3.an volt ez es januar 25e fele kéne hogy megjöjjjön neki. Az nem számít ha elejébe mentem de az se úgy hogy ott hagytam egy iciripicirit amikor már éreztem kihúztam és úgy. Szoval nem akkor gáz ha totál bent vagyok?
2022. jan. 13. 12:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok...

Ha nem akartok gyereket, el kellett volna menni eseményutánit vennie...

Igen, ha az elejébe ment is benne volt 🤦‍♀️

Simán fel tudnak uszni a spermak a méhbe. Arrol nem is beszélve, hogy amilyen sebességgel kilövel, az nem csak az elejébe megy...

Pont a ciklusa közepén raadasul, a legalkalmasabb időpontban a teherbeeséshez...


Imádkozz, mast nem tehetsz 🤷‍♀️

2022. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Édesem, a spermiumok sikamlós kis fickók, jó úszók, a vagina nedves közege pedig még segíti is őket.

Ha benne mentél el, teljesen mindegy, hogy 2 centit volt benn vagy 12-t. Amúgy meg nem tudom, élveztél-e már el ez előtt egyszer is életedben, de a fütykösöd olyankor elég nagy erővel spricceli ki a cuccot... szóval 2 centiről is simán betalál...

2022. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, és még pont a ciklus derekán is... Ha direkt babát akarnátok se csinálhattátok volna jobban.
2022. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!