Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elvagyok keseredve , h...

Nagyon elvagyok keseredve , h ducin (107kg 170 cm ) és most léptem a 27.hétbe viszont a hasam nem nő és nem làtszik h terhes vagyok . Más is van ezzel így ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 15:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
94%
160cm 70kg-al kezdtem a terhességem.Látszani kb a 30.héttől látszik de nem nagyon pl buszon észre se veszik,hogy már 38.hetes terhes vagyok.Vagy lehet észre veszik csak nem foglalkoznak vele pl az öregek rendszeresen kinéznek mikor ott ülök azokon a székeken amik az öregeknek és a terheseknek vannak :D Pedig már kerek a hasam.
2022. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
87%
Érdemben a kérdéshez nem tudok mit hozzátenni, de nem tudok elmenni amellett, hogy milyen gusztustalan dolog az, amikor VÁRANDÓS NŐK/ nem várandós NŐK így beszélnek egymásról/egymással. Nem szeretnék megbántani senkit, de ha egyes válaszadók csak fele annyi időt szánnának arra, hogy fejlesszék magukat pl empátia terén, mint amennyi időt arra szánnak, hogy mások testi adottságait fikázzák (mert lehet kritikus véleményt szofisztikáltabban és kevésbé sértően is meg fogalmazni-mert azt gondolom ez is tükröz egyfajta igényességget, hogy hogyan nyilvánulok meg egy másik ember irányában) jobb világot teremthetnénk a gyerekeinknek is.
2022. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a provokáló nem is nő, hanem valami beteg perverz, aki próbál képeket kikunyerálni itt a nőktől. Ne etessétek. És még ajánlgat, hogy kinek mennyit kellene fogyni...🤣 Mekkora egy jöttment alak vagy te, hallod. Mutasd már meg te is magad, ha ráférsz egyáltalán a képre. Bajszos menyecske. 😉
2022. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
20%
Dagadt vagy, nem duci, de nem is kicsit!
2022. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
48%
170/57. 11-12 kilónál nem tervezek több lenni terhesség végére, és biztosan nem is leszek több.
2022. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
82%

32! Miért kellene szofisztikáltan megfogalmazni az igazságot? Miért sértő, ha valakire azt mondjuk, hogy kövér, amikor az? Az miért nem probléma, hogy valaki ennyire elhagyja magát és hízik, mint egy ....

Az igényesség csak a válaszolóra vonatkozik a kérdezőre meg nem? Ne legyünk már ennyire álszentek!

2022. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 32-es vagyok, de... Mivel a kérdező már benne van a helyzetben, kár erről papolni neki, nem hinném, hogy a terhessége közepén kap majd egy húzós diétát, de azt sem mondom, hogy lehet enni mindent, hisz terhes. Igenis oda kell figyelni, hogy mit eszünk és mennyit. De tudod nekem a "a földön vekvőt ne rúgjuk már dolog jutott az eszembe", illetve végülis magánügye. Van orvosa, nőgyógyásza (gondolom), nekik kellene tanácsot adni a kérdezőnek, a névtelen megmondó emberek semmit nem segítenek. Okoskodni mindenki tud, nem kell hozzá okosnak lenni. Arról nem is beszélve, hogy egy névtelenü, arctalanul mindenki nagyon vagány itt, szinte tökéletes méretekkel. Hát persze, mondani mindent lehet. Bízzuk a tanácsadás szakértőre, mi nem ismerjük a hátterét, ki tudja miért túlsúlyos. Szerintem buta ember ad tanácsokat meg oktat ki idegeneket, akinek van egy kis esze, az tudja, szakembertől kell választ, segítséget kérni, kapni. Ez az összeállítás ki hány kiló milyen magas stb ostobaság. Fogalmunk sincsen senkinek a testfelépítéséről, lelki problémáiról, egészségügyi állapotáról. De azért kövérezünk boldog, boldogtalan, mindenféle tudás nélkül. Itt mindenki suckértő, lássuk be. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2022. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
*összehasonlítás
2022. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
36! Az az álszentség, amit te írsz. Nem mondom, hogy mentegetni kell őt, de legyen már annyi emberség bennünk, hogy nem paraszt módjára válaszolunk. Nem az igazságtartalmán akadtam fent, hanem a közlés módján. Véleményem szerint továbbra is undorító és egy szép szegénységi bizonyítványt mutat :)
2022. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
78%
És 100%-ban egyetértek a #37 válaszával. Az hogy valaki túlsúlyos az több dolog miatt is kialakulhat. De könnyebb rögtön ítélkezni és pocskondiázni. :/
2022. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!