Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvagyok keseredve, a 25-ös...

Elvagyok keseredve, a 25-ös teszten 2perccel késöbb vizszintes vonal függöleges helyett, a kontroll vonal is halvány, aztán meg eltünt a második vonal 5-6perccel késöbb, biztos hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
de már a kontroll csík is elég halvány volt, igaz hogy napközben csináltam a tesztet, elfelejtettem bogyit beszedni, és már 6nappal túl vagyok azon amikorra legkésöbb meg kellett volna jönnie/máskor is volt hogy elfelejtettem a bogyót de mindíg megjött pontosan legésöbb az ötödik napra,most már 11napja hogy letettem a bogyit ami nagyon alacsony hormontartalmú/,gyomorégésem van, néha émelygéssel, szédüléssel,a hasam is szurkált picit, de ha hason fekszem egy idö múlva elkezd fájni, nem nagyon de kényelmetlen rajta feküdni, és lassacskán a melleim is feszülnek kicsikét...Vissza számoltam és a számítások szerint máj10-én volt a termékeny napom,és pont akkor felejtettem el bevenni a bogyit.Elvagyok kenödve, mert ugyan nem lett volna tervezett,de már kezdtünk örülni a babának:(((vagy szerintetek még csináljak teszet?
2009. jún. 2. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet hátha csak valamit nem jól csináltál.
2009. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, reggel csinálj egy másikfajta tesztet, gyanus hogy baba
2009. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Olyan tesztet vettem hogy egy csomagban két ugyanolyan van...holnap reggel csinálok tesztet, és ha az is ilyen bénán sül el, akkor veszek még egy párat...de most teljesen el vagyok kenödve:((
2009. jún. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!