Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elvagyok keseredve , h...

Nagyon elvagyok keseredve , h ducin (107kg 170 cm ) és most léptem a 27.hétbe viszont a hasam nem nő és nem làtszik h terhes vagyok . Más is van ezzel így ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 15:31
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
30%

160/84-el lettem terhes, kb 30.-32. héten már egyértelmű volt, legalábbis felugráltak a metrón meg a buszon nekem. Előtte nem igazán. De még 37 hetesen is volt eladó, akinek mondtam, hogy 1 hét múlva lesz a császárom úgyhogy nem tudok visszajönni már a dologért ha rendel, elviszem azt, ami készleten van, aztán meglepődve mondta, hogy jaa kismama vagy? Szóval..

Én is inkább masszív vagyok, nem hájas, sokat sportoltam, sportolok.

2022. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell aggódnod, itt minden anyuka kövér, elhízott. Nincs mit szépíteni a dolgot, lehet itt masszívnak, van mit fogni rajtam tipusúnak stb. nevezni magukat, egyszerűen kövérek. Borzalmas igénytelenség.
2022. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
59%

Én 11es vagyok, tudom magamról, hogy kövér vagyok, nekem aztán nem kell okoskodnod, de igenis van különbség kövér-kövér között, ahogy 2 vékony se egyforma.


Szerinted egyforma minden test?


Nézd meg, van olyan vékony nő akitől kiráz a hideg olyan csúnya, behorpadt fokhagyma segg, nulla mell, kiálló csípő csont..van olyan vékony aki meg csinos, kerek popó, van cici, szép has..


Na ugyanígy 2 kövér sem egyforma. Az a kövér aki sosem mozgott, lóg a hasa, felemeli a karját és lóg az integető háj, amorf zsírfeneke van stb nen egyenlő azzal, aki mozog sportol, és lehet túlsúlyos, de a karja hasa nem lóg, nagy de kerek formás feneke van stb

Én világ életeben akár napi 30-40 km-eket is bicikliztem, boxoltam, kutyával sportolok, konditerembe is jártam sokat, itthon elipszis trénerezek, boosted walkingolok, tavasztól télig kertet ások, fűnyírok stb , ha nem a kert akkor meg már babakocsival is megtettem sokszor egy nap 40.000 lépést a Bükkben, szóval igenis nem érzem és látom magamnak elhízott tehénnek attól hogy 84 kg vagyok.

2022. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
14%
#12 Menjél futni pár kört, és javíthatsz rajta. Irigykedni nem szép dolog ám, tegyél érte, és te is vékonyabb leszel.
2022. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
65%
#13 Ne foglalkozz vele. Lejön, hogy saját magával van baja a szerencsétlennek.
2022. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
71%

Tessék én így nézek ki 160 cm 84 kiloval, nem mindenki lógós kövér. Ez van. Majd egyszer lefogyok.


[link]


[link]

2022. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
87%
#12 te meg egy oltári nagy gyökér vagy, honnan a gyaszbol tudod hogy pl EN mennyire vagyok elhizott? Hogy néztem ki elotte? Milyen jogon kritizalsz te, latatlanban másokat?
2022. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
18%
14.! 156 cm magas vagyok és 49 kg. Úgyhogy nem rólam van szó, aki kövér, az kövér, lehet ezt szofisztikáltan megfogalmazni, de a lényeg nem változik.
2022. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
77%
16 ne foglalkozz vele, én 163/58 kezdtem és én sem kövér voltam hanem izmos 1.5 év sport után. És most sem, vagyok elhizott.
2022. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

#18

De te kritizálsz pont a magad külsejével? Kolleganőmnek ugyanez a paramétere pöccre, és eléj ijesztő szegény, a srácok is mindig mondják neki, hogy szedjen már fel pár kilót mert rossz ránézni..és tényleg.

2022. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!