Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek?Terhes lettem de...

Mit tegyek?Terhes lettem de nem állunk rá készen “fizikailag”…

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,szedem a gyógyszert de mégis teherbeestem

4tesztet csináltam mind a 4 pozitív.

Párommal együtt vagyunk 4éve.

Nekem úgy alakult hogy a suli befejezésével 4 hónapja nincs munkám.Páromnak van állása de 200 alatt keres…

Szüleinél lakunk.A házat jövőév elejére terveztük.(van fix)

De ígyis necces.

Tudtok olyan munkát ami esetleg otthon végezhető?

Szerintetek hogy mondjuk el a szülőknek?

Kritikákat nem kérek,inkább segítséget…Sürgős lenne.


2021. dec. 10. 22:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
60%
Iiigen úgy egy év múlva már tud dolgozni mert akkor nem 2-3 óránként kell kelni, de addig is el kell tartani azt a gyereket...
2021. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 10/11-nek!


Igen nagyon nagy felelősség,mi ezt pontosan tudjuk és épp ezért nem terveztük még.

Nagyon szeretném megtartani viszont csak úgy szerettem volna gyereket ha mindent az első naptól kezdve megtudok neki adni.

Egyenlőre nincs lelkierőm,hogy elvetessem.(Szerintem nem is lesz)De én nem akarom ezt a babát tesztelni,hogy bírni fogjuk-e vagy nem.

Nem ezt érdemelné.

2021. dec. 11. 00:16
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
ha most nincs lelkierőd (amikor még tényleg kvázi egy semmi ez a LEENDŐ baba), pár héttel később végképp nem lesz
2021. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Hétfőn beszélek egy nőgyógyásszal.

Szerintem elvetetem.Nehéz szívvel,de úgy érzem ez a helyes döntés.

Valakinek van valami tapasztalata az abortusztablettáról?

Vagy a műtétről?

2021. dec. 11. 00:48
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Tabletta nincs Magyarországon. Illegális. Csak abortusz van.
2021. dec. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
46%
Ne halgass a válaszokra kérdező,csak a szívedre.Amit helyesnek gondolsz azt tedd.
2021. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Ohh nem is tudtam,hogy illegális még mindig,de köszönöm,hogy szóltál 15/16!:)


Utolsónak pedig köszönöm szintén!!

Legszívesebben megtartanám,egyértelmű,viszont nem akarok ilyen “majd ha lesz rá pénzem megveszem neked” életet adni neki.

Fiatalnak is érzem magamat hozzá.Bár érettnek tartom magam,de még nem hiszem,hogy eljött a “mi időnk’.

2021. dec. 11. 01:37
 18/38 anonim ***** válasza:
85%
18 ezen az oldalon mindenki gyógyszer mellett lesz terhes. Néha azt hiszem, hogy mellényúlnak, és Algopyrint vesznek be, mert egyszerűen hihetetlen, hogy ennyien lesznek mellette...
2021. dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ha elveteted nagyon fogod bánni. Sokkal rosszabb körülmények közé vállalnak és aztán valahogy összeszedik magukat (most nem a putrisokról beszélek,hanem.akik kb.úgy állnak mint ti). Neked mégis csak van családod,fedél a fejed felett,egy stabil kapcsolatod, és hiába ágálna a család,ez addig tartana míg megszületik a pici,mert hidd el,utana ő lenne a mindenük. Anyósék dolgoznak? Anyukádék? Lenne segítséged esetleg otthon? Mert ha igen,idővel tudnál menni tanulni is gyerek mellett ha vam aki addig vigyáz rá (esti suli pl). Ki tudja,ha akarnátok az mikor foganna meg vagy meg se foganna többet. Amennyiben tényleg biztos védekezés mellett fogant meg,annak oka van,pedig én nem vagyok ez a spirituális ember. Szerintem ha a pároddal stabil a kapcsolat és ő is sajnálná elvetetni,inkább tartsátok meg. De ezt mindenképp meg kell beszélni. A legtöbb nőt úgy is megviseli egy abortusz ha egyáltalán nem.akat gyereket. Te szeretnéd és ha már most vannak kétségeid, sose hevered ki ha elveteted. Én sem pártolom a semmire szülést,de a te esetedben nem a 0-n álltok és nem utcán éltek vagy albiban. Mindenképp rágjátok át alaposan a dolgot. Igen,most egy sejtcsomó,de egy kisember lesz belőle pár hét múlva. Mire odakerülsz,hogy elvegyék,jó esetben már lesz keze-lába,feje és egy hevesen verő szivecskéje.
2021. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%
Legtöbb nőt megviseli az abortusz? A terhesség, a szülés, a gyereknevelés, a pénztelenség, a feszkó miatt megromlott párkapcsolat, az egyedülálló anyaság.. na az viseli meg.
2021. dec. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!