Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek?Terhes lettem de...

Mit tegyek?Terhes lettem de nem állunk rá készen “fizikailag”…

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,szedem a gyógyszert de mégis teherbeestem

4tesztet csináltam mind a 4 pozitív.

Párommal együtt vagyunk 4éve.

Nekem úgy alakult hogy a suli befejezésével 4 hónapja nincs munkám.Páromnak van állása de 200 alatt keres…

Szüleinél lakunk.A házat jövőév elejére terveztük.(van fix)

De ígyis necces.

Tudtok olyan munkát ami esetleg otthon végezhető?

Szerintetek hogy mondjuk el a szülőknek?

Kritikákat nem kérek,inkább segítséget…Sürgős lenne.


2021. dec. 10. 22:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Mama, papa: gyereket várunk.

Tényleg nem egy ideális helyzet.

Remélem találsz valami munkát.

2021. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
29%
És úgy érzed, ilyen "alapokra" jó ötlet gyereket vállalni...?
2021. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Nem érzem azt,viszont én nem akarom a saját gyerekemet “megölni”.

Amúgyis nem terveztük,gyógyszer mellett csúszott be..

2021. dec. 10. 22:45
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez nem valami ideális. Ha jól tudom/értelmezem gyedet nem is tudsz felvenni, max a párod. Ha beszélsz nyelveket, szoktak home office munkák lenni. Viszont ha nagyon neccesnek érzed, gondold át, hogy megtartsátok-e.


Ha megtartod, próbálj meg minél többmindent igénybevenni. Ingyenes pelenkacsomag, egyszeri anyasági stb.

2021. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%

Én nem látom olyan rossznak a helyzetet. Jövő év elejére terveztek házat. Venni vagy akkorra épül fel?

Mindenesetre jövő év elejéig a baba sem születik meg, tehát mire ő megszületne már simán ott fogtok lakni.

Az kellemetlenebb, hogy nincs állásod, így csak gyest fogsz kapni.

Szülőktől milyen hozzáállás várható? Mellétek állnának? Ha igen, akkor minden gond nélkül működni fog minden. Majd belejöttök a babázásba-gyerekezésbe. Rengeteg öröm is van ám a babával, csak erről a gyk-n nem szokás beszélni. :-)))

2021. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

A szülőkkel holnap után este akarunk beszélni.Nekik is az a gond hogy nincs munkám és nincs még ház.

A ház családon belül van,nem kell fizetnünk érte viszont felújítani kell csak.

2021. dec. 10. 23:08
 7/38 A kérdező kommentje:
Mármint ők is ezt fogják mondani hogy nincs munkám és nincs ház.
2021. dec. 10. 23:32
 8/38 anonim ***** válasza:
34%

Most szültem, ugye tudod hogy 2 óránként etetned kell, a melled be fog durranni, akár be is gyulladhat és pokolian fog fájni. A baba lehet hasfájós és akkor aludni sem fogsz, le kell mondanod a laktózos kajákról. A tested megváltozik, lehet lógni fog a melled,lehet nem tűnik el teljesen a hasad vagy szülés miatt befogadására pisilni,brutális aranyered lesz. Aludni az elején nem igen fogsz, örülsz ha száraz samponnal mosol hajat.

Soroljam még? És ez csak az első 2 hónap, hol van még a fogzás miatti üvöltés. Alsó hangon a cuccok megvétele,orvosi vizsgálatok 500 ezer és 1 millió között mozog és akkor még meg sem született. Most még az csak egy szívverés nélküli petezsák( nem tulzok),biztos készen állsz erre?

2021. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
10%
Befogadására helyett be fogsz akart lenni
2021. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
60%

Ez így működik, sokszor olyankor jön, amikor "nem ideálisak" a körülmények.

Szerintem helyen állsz hozzá, meg fogjátok oldani.

Biztosítók folyton keresnek szerződések átnézéséhez, rögzítéséhez otthonról is dolgozni tudó, számítógépet kezelni tudó aszisztenseket.

Ügyfélkapcsolati cégek is dolgoztatnak otthonról, néma legszórakoztatóbb munka, de müködik.

Sok sikert!

2021. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!