Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anorexiás vagyok és terhes...

Anorexiás vagyok és terhes lettem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Diagnosztizált anorexiám van.kezelés alatt állok de még nem teljes a gyógyulás!!Szerdán derült ki hogy terhes vagyok!!Hogyan tovább??Nem tudom mi lesz!!Rosszabbodik majd az állapotom??
2010. aug. 28. 21:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak drukkolni tudok neked, hogy minden rendben legyen a babáddal és veled. Az tényleg nagyon jó módszer, ha szinte órarendet csinálsz, hogy mikor eszel, mit és mennyit. Mert nagyon fontos, hogy szinte mindent egyél. Neked meg kell erősödnöd, a babádnak pedig fejlődnie kell. És mindkettőtöknek egészségesnek kell lennetek!

Szerintem az égiek küldték neked a kis angyalkádat, hogy segítsenek kigyógyulnod az anorexiából. Mert nem csak a terhesség alatt kell rendesen táplálkoznod, hanem utána is, hogy legyen elég tejed, és hogy rendesen tudj gondoskodni a kisbabádról.

Nagyon jó egészséget, sok erőt és kitartást kívánok neked az előtted álló boldog 9 hónaphoz és a mégboldogabb évekhez!

És ha támogatásra, jó szóra van szükséged, ide írj nyugodtan, mindenkitől kapni fogsz jó szót, mondatot, aki olvassa a kérdésed.

2010. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Tegnap voltam az orvosomnál és a körzeti védő nőnél aki előbb kezdte el a gondozásomat a betegség miatt.Kaptam 1 alap étrendet meg folsavat,magnéziumot kell szednem.Ja meg vasat.Ma már megerőltettem magam és ettem egy sima joghurtot reggelire,aztán 1 barackot 10óraira.Ebédre 1kis salátát de tényleg csak 1kicsit.Aztán most még nem tudom mit egyek.Borzasztó hányingereim is vannak és nem tudom hogy a sok kajától vagy a terhesség miatt.
2010. aug. 31. 16:10
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
A hanyinger a terhesseg miatt van, es ugy tudsz rajta segiteni, ha eszel egy kicsit. Probalj meg nehany szem haztartasi kekszet enni, az majd segit. Sok sok erot es kitartast kivanok neked! Hidd el, megeri. Egy csoda fejlodik benned, ezt tartsd mindig szem elott, es akkor biztosan konnyebb lesz.
2010. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sok bolsogságot kivánok a Picurhoz:) Tényleg ez egy csoda lesz ha érzed ill majd érzitek mozogni:))

Én igaz nem vagyok/voltam se anorexiás csak simán vékony alkat de ugyanigy kezdtem majdnem a terhességet. 57kilóval kezdtem,lementem 55re a "sok" hányás és étvágytalanság miatt.(3hónapig csak a csoki maradt meg bennem szinte)

Aztán a végére lettem 72 asszem. Olyan fura volt és a "nagy"szokatlan súly miatt fájt sokat a derekam.Most 4hónapja megszületett a babám és igy vagyok 55kiló!

S nem hiszik el sokan hogy én vagyok az anyukája:( Azt hiszik a nővére vagyok mert 18nak néznek,pedig 24 vagyok(még 2hétig)...


S nem lesz semmi gond! Egy csoda az a PICI:) Mennyi idős a Picur?

2010. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
s most bármilyen nehéz egyél és igyál egészségesen:) Ha másnem B(azt hiszem 6) vitamint mert az étvágy javító.
2010. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
8Hetes és 4napos:)
2010. aug. 31. 17:15
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

14:46-os vagyok és Gratulálok már túl etted magad ahhoz képest, hogy az elmúlt időben semmit nem ettél!

Látod sikerülni fog! Nagyon jó anya vagy mert van egy komoly betegséged de már most legyőzted azt, a kis angyalkád miatt!!

Így ismeretlenben is nagyon büszke vagyok rád!!!

:D csak így tovább!

A hányinger a terhesség miatt van a háztartási keksz tényleg segít!

2010. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Na,jól haladsz:-) eszegess amikor amit megkivánsz,tudom nem könnyű.Most már jöhetnek a rosszullétek is,ami szintén nem könnyiti meg a dolgod,de ne félj az sem tart örökké,ha minden jól megy pár hét.
2010. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,igen igazuk van a többieknek,ha a háztartási kekszet nem kivánod,akkor próbálhatsz a hányingerre babapiskótát is,vagy maceszt(pászka)nekem bejött.Nemkell sokat,az is sokat segit ha mondjuk óránként egy harapást eszel,vagy amikor érzed hogy kezdesz émelyegni.
2010. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot!!Nagyon aranyosak vagytok!!Most úgy érzem lesz erőm végi csinálni!!Nemrég ettem gyümölcs salátát.:) Aztán gyorsan megittam 1 ampulla b6 vitamint.Most jól vagyok!! Amúgy a folsavból meg a magnéziumból és a vasból mennyit tanácsos szedni??Ezt nem osztották meg velem mennyit szedjek!!:)
2010. aug. 31. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!