Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anorexiás vagyok és terhes...

Anorexiás vagyok és terhes lettem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Diagnosztizált anorexiám van.kezelés alatt állok de még nem teljes a gyógyulás!!Szerdán derült ki hogy terhes vagyok!!Hogyan tovább??Nem tudom mi lesz!!Rosszabbodik majd az állapotom??
2010. aug. 28. 21:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok ilyen helyzetben, nem is hallottam még ilyet, de remélem, hogy akarod ezt a babát, és az ő érdekében minél hamarabb meggyógyulsz!!! A terhesség és az éhezés ugyanis nem fér össze, de ezt biztos te is tudod. És jobb, ha mostantól nem nézel tükörbe, mert "nagy" leszel.

Nem tudom, mi kell ilyenkor: pszichológus?? ezt te tudod, én mindenesetre tiszta szívemből drukkolok neked, hogy meggyógyulj, és egészségben ki tudd hordani ezt a babát!!

2010. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
ez a baba most pont azért jött, hogy meggyógyítson téged
2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

ez úgy néz ki, hogy a szervezet ilyenkor a magzatot védi. ez azt jelenti, hogy bármilyen kevés is a bevitt tápanyag, az hozzá kerül. sajnos találkoztam olyan esettel, ahol az anyka úgy akart elvetélni, hogy éheztette magát, de előbb hal bele ő, mint a baba(nyilván képletesen szólva).

de szerintem is igaza van egy előttem szólónak. ez a baba azért jött, hogy meggyógyítson. hiszen ha erőt veszel magadon, akkor őt mented meg. már nem csak magadért vagy felelős. mindenesetre mindenképpen szólj a kezelésedet vezető illetőnek, valószínűleg ő sokkal nagyobb tapasztalattal rendelkezik ilyen helyzetekről, mint mi.

2010. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Egyetértek az előttem szólókkal, csak annyit tennék még hozzá, hogy ne a saját állapotod miatt aggódj, hanem a babáért. Így talán könnyebb végigjárni a gyógyuláshoz vezető utat. Persze, ha egyáltalán akarod ezt a babát.

Sok sikert!

2010. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

Hmmm...ez érdekes!!!Hány kg vagy?Mióta tart a kezelés?Mennyi ideig voltál beteg kezelés nélkül?

Remélem nem kamu a kérdés mert nagyon olyan szaga van!

2010. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Köszönöm a válaszokat!!Nem kamu kérdés!!1éve vagyok ebben az állapotban.175cm és 85kg voltam.Először csak fogyókúra céljából kezdtem a diétát.Aztán már nem ettem mást csak gyümölcsöt és végül 1almát 1 nap........aztán már azt sem!Csak vizet ittam és rágóztam.Márciusban kórházba kerültem mert elkezdett lelassulni a szívem.És az egyik lábamon izomgyengeség alakult ki.Akkor már csak 50kg voltam.(Most sem vagyok sokkal több.)A család nyomására belementem a kezelésbe és kedély javítókat is szednem kellett amit mára már elhagytam.És most hogy elkezdtem felszedni pár kilót terhes lettem.Aminek a szívem mélyén örülök de nagyon nehéz lesz egy megfelelő étrendet kialakítanom.
2010. aug. 29. 10:03
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj minden ok lesz! Biztos vagyok benne hogy fogsz kapni segitseget az etrenddel kapcsolatban! Csak igerd meg hogy kerni is fogod azt a segitseget es nem hagyod abba a terapiat! Az jo dolog hogy orulsz a babanak, es hidd el hogy a tested mar eleg egeszseges ahhoz hogy vegig csinald a terhesseget, hiszen ha nem igy lenne akkor nem estel volna teherbe.

En gratulalok Neked, es kivanom hogy gyogyulj meg es legyel nagyon boldog!


19h km

2010. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegénykém. Húgom is anorexiás volt, megértelek. Menj a védőnődhöz, szólj neki az anorexiádról. Kérd meg hogy segítsen. Pl adja meg a telószámát, hogy bármikor felhívhasd. A segítségével tervezzetek egy "mi jó a babának" diétát, akár minden étkezést megtervezve, pontosan órára. Fogd úgy fel mint a munkát, muszáj megtenni. Ha tud az állapotodról a védőnő, tuti többször ellenőriz. Aztán babona ide vagy oda, vegyél szépen valami babaruhát, ha nem megy az evés fogd meg, nézd meg és gondolj a babádra. Arra a kis lényre aki tőled függ és gyűrd le azt a pár falat kaját. Remélem sikerül mindkettőtöknek sikeresen átvészelni ezt az időszakot. Hajrá
2010. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálok a Babához!

Te vagy a felelős a kis angyalkádért aki a pocakodban fejlődik és ö fog téged teljesen kigyógyítani!

A Te magasságoddal bőven csinos és szép vagy még + 10 vagy akár 15 kg is. Ne butáskodjál már gondold csak meg a Párod/férjed hogy szeretett jobban amíg lehetett rajtad fogni valamit vagy mióta zörögsz mellette az ágyba?

Imádni fog téged ha fel szedsz pár kg ami a terhességből adódóan biztos fel fog menni rád/őszintén remélem nem fogod éheztetni magad így már hogy nem "csak" a te életedről van szó/ és imádni fogja és te is a nagy pocidat amiben a ti közös gyermeketek fejlődik! És majd amikor először fogod érezni a mozgását a picinek tudni fogod megérte!


Nagyon sok erőt egészséget, boldogságot kívánok nektek!

2010. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már ilyenről,a terhesség és a baba hatására sikerült a csajnak teéjesen kilábalnia az anorexiából!Szerintem "jót fog tenni" neked is,vigyázz magatokra!
2010. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!