Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen veszítettem el a...

9 hetesen veszítettem el a babámat (nem volt szívhangja). Hogyan lehet ezt lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 24. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba elvesztese, barmilyen formaban is tortenik nagyon fajdalmas dolog. Nem tudom, hogy mennyire vagy vallasos, de az segit a leginkabb, ha a terhedet(foleg igy karacsonykor) Kepzeletben leteszed Isten laba ele, es engeded, hogy atsegitsen ezen a nehezsegen. Hagyd, hogy vigasztaljon.Az en ferjem battyja 1,5eves koraban halt meg. Majdnem beleorultek a szulok. Nem konnyu, de ha nem vagy egyedul uj remennyel atveszeled. Kitartast neked! Es sok szeretet!
2007. dec. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csak gondolj arra, hogy jobb ha igy történtek a dolgok, mint ha megszületik és bármilyen súllyos betegséggel születik...

nincsenek véletlenek, mint tudjuk...

ha s sors igy akarta akkor azt nekük el kell fogadni, minden úgy történik ahogy nekünk a legjobb legyen...hidd el! /még ha ilyen formában is/ :-(

2007. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A baba elvesztése ténylge, minidig, minden formában fájdalmas dolog, talán a legfájdalmasabb.

Én a helyedben arra gondolnék, mint már írták is, hogy valami baj volt a babával, és jobb ilyenkor elveszteni, mint később, akkor nehezebb lett volna.

És ami fontos, a jövőre gondolj. Persze elfeljteni sosem fogod, de a következő babádra gondolj, és nyugodj meg, mert ez nem jó a szervezetednek.

nemsokára megfogan egy másik baba, és nem lesz semmi baj.-)

2007. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Teljesen átérzem a fájdalmadat, hiszen én 3 alkalommal is elveszítettem a babámat. Dec 13.-án műtöttek. Nekem is nagyon fáj, de próbálok a jövőre koncentrálni, hogy minnél előbb egy uj élet költözhessen a pocakomba. Ezt kívánom neked is, amint lehet. Én 6 éve egy 5 napos babát veszítettem el, tavaly egy 14 hetes terhességet, méhen belüli elhalás miatt, most pedig egy 15 hetes terhességet genetikai rendellenesség miatt, ezért meg kellett szakítani terhességet. Sok erőt és kitartást kívánok neked z új évre, és egy babát a 2008 as karácsonyfa alá.
2007. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. nagyon sajnálom,hogy elveszítetted a babádat. Nekem szintén 9 hetesen kellet megszakítani a terhességet mert hasonlóan a te esetedhez nem volt szívhang. Julius 13-án volt a mőtétem és agusztusban ismét terhes lettem. Most 23 hetes kismama vagyok és a baba is meg én is teljesen egészségesek vagyunk. Probálj bízni a jövőben és jobbulást kívánok.
2007. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!