Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 héten genetikai rendellenes...

12 héten genetikai rendellenesség?

Figyelt kérdés
Ma voltam reggel a 12 heti ultrahangon. Nagyon elkeseredtem. A bal oldali combcsont csak 3,8 mm a jobb oldali 6,6. Majdnem a duplája a különbség. Este megyek a magánorvosomhoz, remélem megvigasztal. Szerintetek? Küldtek genetikai vizsgálatra is. Volt valakinek hasonló eredménye?
2010. aug. 26. 11:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szia biztos csak elmérték ilyenkor még olyan aprók...de tudom mit érzel engem a 26.héten küldtek genetikára de minden ok már meg is született a babám nállad sem lesz semmi majd irj és drukkolok..lehet valami árnyákolt vagy ilyesmi...
2010. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jaj hol vagy? Már biztos haza értél! Remélem minden ok???
2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vároma híreket!
2010. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon izgulunk érted,írj majd légyszíves.
2010. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szió! Mi lett az eredmény? Hogy vagytok?
2010. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most tudok csak írni, de sajna nem jó híreket. Valóban eltérés van a két combcsont között, voltunk Debrecenben is, ott is megerősítették. Hétfőn fognak kromószomavizsgálat miatt méhlepényből mintát venni,hogy a későbbi babavállalásra mennyire van hatással a mostani... Úgy döntöttünk, mert a nyaki redő vtg-a is sok, meg vizenyőt is láttak rajta, hogy nem tartjuk meg a babát... Már 13 hetes vagyok, úgyhogy befejezem ezt a terhességet. Sajnos ezt kell döntenem, döntenünk, nem tudjuk mennyire sérülten születne meg. Nagyon nehéz...
2010. aug. 28. 16:24
 17/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, és bár szörnyű ezt mondani, de megértem a döntéseteket.

Nagy teher ilyenkor ésszerű megoldást találni, de talán a Picikéteknek is jobb lesz.........szörnyű lehet korlátok között, betegen élni.

Sajnálom, és sok erőt Nektek.

2010. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon sajnálom :(

Én is így döntöttem volna.


Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!

2010. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon sajnálom, és tudod fantasztikus Anya lesz belőled (egyszer). Felelősség teljesen döntöttél.Bár most nagyon nehéz, tudom.. átéltem. De hidd el az idő mindent megold! Legyél nagyon erős!!!!

2010. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért a mintavétel eredményét megvárod ugye?Vagy rögtön utána veteted el?
2010. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!