Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 héten genetikai rendellenes...

12 héten genetikai rendellenesség?

Figyelt kérdés
Ma voltam reggel a 12 heti ultrahangon. Nagyon elkeseredtem. A bal oldali combcsont csak 3,8 mm a jobb oldali 6,6. Majdnem a duplája a különbség. Este megyek a magánorvosomhoz, remélem megvigasztal. Szerintetek? Küldtek genetikai vizsgálatra is. Volt valakinek hasonló eredménye?
2010. aug. 26. 11:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez egyenlőre semmit nem jelent, több orvosnak kell megnéznie!


Pesti vagy?

2010. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem, egri vagyok. Azt mondták Pesten és Debrecenben van ilyen genetikai tanácsadás és vizsgálat is egyben. Iszonyúan elszomorítottak, azt hittem minden a legnagyobb rendben van...
2010. aug. 26. 11:37
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, én is el lennék keseredve, de próbálj nem kiborulni, mert tényleg több embernek meg kell nézni. Pesten tudok egy sasszemű ultrahangost, aki sosem téved, ha esetleg el szeretnél menni hozzá, akkor szólj. Természetesen fizetős, tehát azonnal ad majd időpontot.
2010. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, megvárom ma este mit mond a magándokim. De tényleg több szem többet lát, csak hát... tudod...
2010. aug. 26. 11:50
 5/22 anonim ***** válasza:
Persze, én is aggódnék, de tényleg annyira picikék még ilyenkor, hogy bőven belefér az elmérés. Remélem este a dokid meg tud majd nyugtatni :)
2010. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudok,de izgulok Veled-Veletek! Ird meg majd hogy mit mondott a doki! És próbálj meg megnyugodni!!
2010. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon nagy a különbség, de lehet, hogy egy ősrégi géppel nézte a doki. Tudom, hogy nagyon nyugtalan vagy most ez miatt, de addig ne gondolj semmi rosszra, amíg más nem látta a picit uh-n. Szorítok neked, hogy minden a legnagyobb rendben legyen, majd írd meg mit mondott a magán dokid!
2010. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyosak vagytok. Este megyek hozzá negyed nyolcra, remélem ott többet tud mondani és látni. Majd utána beszámolok természetesen Nektek. Az vigasztal, hogy még tényleg nagyon pici, ilyenkor még bármi lehet. Végül is ezeknek az ultrahangoknak a szűrés a lényege, csak hát ő az én pici babám... és tényleg majdnem a duplája a különbség...
2010. aug. 26. 13:21
 9/22 anonim ***** válasza:

Én most az amniora várok úgyhogy megértem az aggódásod mértéket,ne keseredj el.

Nekem is a 12 heti uh miatt kell mennem.

Te legaább már ma tudsz biztosat!

Írd meg mindenképpen mi volt!

Szorítok!

2010. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, remélhetőleg csak elmérték.
2010. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!