Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hós (28-30 hetes) varandos...

6 hós (28-30 hetes) varandos anyukak hogy vagytok? Mennyit hiztatok mar es a baba mennyit hizott mar, es mennyit mocorog?

Figyelt kérdés
En 6 hos es egy hetes vagyok,a kislanyom 1250gram egesz nap csak ugral keveset alszik,en nem hiztam csak egy kilot.
2010. aug. 25. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia! 29. hétben vagyok a kisfiammal. Épp ma megyünk 4D genetikai ultrahangra, nagyon kíváncsi vagyok már rá:)

Én nagyon sokat híztam, 13 kilót:S de még így is jobb vagyok mint a kislányommal, akivel ilyen idősen már 18 kilónál tartottam.

Viszont sokkal kevesebb bajom van, mint az előző terhességemben, nincs gyomorsavam, nincs nehézlégzésem, nincs magas vérnyomásom.

Nagyon sokat mozog a babóm, néha belekönyököl a hasamba rendesen:)

Ti voltaok már a 28-30. heti ultrahangon?

Ja, november 16-ra vagyok kiírva, de szinte biztos vagyok benne, hogy októberi gyerek lesz. Te mikorra vagy kiírva?

2010. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia.en november 11-re vagyok kiirva.Igen mar voltam a mult heten minden rendben van velunk a picivel is.Nekem is sokkal masabb ez a terhessegem mint az elso vernyomasom nem volt a masikkal sem,ezzel sincs semmi bajom hala Istennek.Tenleg konnyebb a pocim mint a masik lanyommal volt van hogy nem is erzem sott elfelejtem hogy terhes vagyok ,pedig nem mondhatnam hogy kicsi a pocim mert 3 cm-rel nagyobb mint eloszor.24 eves vagyok.Az elozo lanyomat 22 evesen szultem.Azt mondja a doki azert nem hizok ilyen hirtelen mert fiatal vagyok ,de szerintem ez egy nagy hulyeseg.Az elso lanyommal a nyolcadik honapban kezdtem el hizni es 15 kilot hiztam fel,de az hamar lement.
2010. aug. 25. 08:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Drukkolok hogy minden rendben legyen!!! Majd megirod hogy mi volt?
2010. aug. 25. 08:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia én nov.19-re várom második kisfiamat.Jól vagyunk minden ok,kicsit magas lett a terheléses cukrom,de még határ alatt,ezért kerülöm a szénhidrátokat.Én is egy kilót híztam(nagyon tudatosan táplálkozom már a terhesség eleje óta)de a természet is segít mert nem kívánom az édeséget,paradicsomon,görögdinnyén és sajton elélnék.Igen aktív a babánk ,tesókája(2 éves)apukája nagy örömére!
2010. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja meg azt felejtettem el megkerdezni hogy milyen vitaminokat szedtek es mennyit egy nap?
2010. aug. 25. 08:24
 6/13 anonim ***** válasza:
persze írok majd hogy mi volt! Én most gravidát szedek, meg magnesium citricit. Alacsony lett a vasam, a femibionban meg nincs vas és így váltottam gravidára.
2010. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En elevitet szedek,vasat,magnezium B6-ot,c vitamint.
2010. aug. 25. 08:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30 hetes vagyok és október 31- re vagyok kiírva a második fiammal, aki 27 hetesen már 1400 gr volt.

Én kb. 5 kilót híztam, vitamint már nem szedek csak vasat mert rossz lett a vérképem.

Nagyon sokat mozog szerencsére, de egyre kevesebb neki a hely.

2010. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
08.14 vagyok. MagneB-t mindennap,Gravidát kétnaponta.
2010. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
látom mindenkinek a 2. szülése lesz. Nagyon bízom benne, hogy gyorsabb lesz mint az első volt, igaz az sem volt lassú, első fájástól számítva 5 óra alatt született meg a kislányom.
2010. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!