Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jár a kismama csomag,...

Mikortól jár a kismama csomag, várandós, és baba csomag?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a babacsomagot a korházba,meg egy csomagot a 30,hét körül,de az elsőt mikor és ki adja? Én már 28 hetes pocakos vagyok,de senki nem mondott semmit.Védőnőnél is már 3x voltam.csak azért furcsa mert az egyik ismerősöm 7 hetes pocakos,és tegnap megkapta az első gondozáson már,és abba a csomagba volt egy kupon amivel 30.hét után veheti fel a következőt.
2009. máj. 21. 06:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál a védőnődtől egy Felicitas-os könyvet, amiben mféle jótanácsok vannak. Annak a végén van a lap, amit ki kell töltened, és beváltanod a kijelölt üzletek vmelyikében. (Lista szintén a könyvben)

A kh-ban kapod a 2. csomagot, a 3.-hoz meg regisztrálnod kell a Felicitas honlapján, postán kiküldik a papírt, kitöltöd, majd a kijelölt boltban beváltod a baba 4 hós kora után.

Az egyik csomagban van 1 Hipp kártya is, azt is be tudod váltani, azt a Rossmann-ban kell, szintén 4 hó betöltése után.

2009. máj. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a Felicitas csomagról tudok. [link]


A védőnőtől kaptam egy Felicitas tájékoztató/reklám füzetecskét, amiben található egy szelvény, amit ha kitöltesz, akkor bizonyos baba üzletekben be lehet váltani. A csomagban termékminták és prospektusok vannak.

A kupont csak a 3. trimeszterben lehet beváltani.


Én csak erről tudok.

2009. máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első "csomag", amit a védőnő ad az első gondozáson, prospektusokat, magazinokat, kis könyvecskéket tartalmaz. Az enyémben volt Felicitas: Várandós Mamák tanácsadója c. könyvecske, abban 3 kupon van.

1. Pocak kártya, ezzel a gyerek 3 éves koráig részt veszel minden hónapban a Felicitas nyereményjátékokon

2. Olcóvasói kártya, ezzel szintén részt vehetsz a nyereményjátékokon, és még más termékekről is kaphatsz információs anyagokat (pl. Johnson's baby, Brendon babaáruház, Védőoltások, Libero pelenkák..., meg még fel van sorolva egy pár)

3. ingyenes ajándékcsomag kupon, ezt a 3. trimeszterben lehet beváltani a könyvben szereplő lista beváltóhelyein.


A következő csomagot elvileg a kórházban adják, bár azt még nem tudom (22 hetes vagyok), csak a védőnő mondta.

2009. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én olyan könyvecskét kaptam,amiben a kupon 2008. télen lejárt,úgyhogy az enyémet be sem váltják majd szerintem.:(
2009. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én már 3x voltam nála,de semmit nem kaptam egy müanyag pisi poháron kívül.....
2009. máj. 21. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia, sajna én is már lejárt kuponos könyvecskét kaptam. :(
2009. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én most voltam hétfőn a védőnőnél, ez volt az első találkozásunk, 10 hetes vagyok. Megkaptam a felicitas könyvet, az utolsó oldalon lévő kupont még hazamenet beváltottam a várandós csomagra. Két évvel ezelőtt mikor a fiammal voltam várandós, akkor a felicitas könyvben olyan kupon volt, amit csak a 3. trimeszterben lehetett beváltani.

A védőnődtől meg kellett volna kapnod ezt a könyvecskét a legelső találkozáskor.

2009. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja kaptam a feleicitas könyvet,de abban az utolsó trimesztert írják a beváltás időpontjának.
2009. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a könyv lejárt, a kupont be lehet váltani. Nekem is 2008 ősz/tél-i kiadványom van, de a kupont még beváltják, már megkérdeztük.
2009. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam már 3-szor és nem kaptam semmit, csak első alkalommal egy könyvet: Babavárás kettesben címmel. Nem volt benne semmilyen kupon vagy reklámanyag. Én a köv. alkalommal rá fogok kédezni, tedd ezt Te is! A fejünket csak nem veszik le érte...
2009. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!